21.02.2012
 З 22,9 млн грн екологічного фонду Полтавщини облрада не планує виділити Кременчуку жодної гривні. Хоча фонд наповнюють податки з підприємств на забруднення середовища, і левова частка з них – 20 млн грн, сплачені кременчуцькими заводами. За словами міського заввідділу екології Геннадія Демьохіна, Кременчук просив з обласного екофонду 10 млн грн. Остаточне рішення про розподіл коштів ухвалить сесія облради, а поки що міська влада звертається до нардепа Олега Надоші та міської організації партії регіонів, аби у Верховній Раді був ініційований перерозподіл частки екологічного податку, що залишається в місті: замість 50% як сьогодні, 70%. Для втілення міських екопроектів цього вистачить, впевнені у міськвиконкомі.

21.02.2012
 На Полтавщині найбільша зарплата в будівельників. Їхня середня зарплата сягає 3355 грн. Цей показник по Україні приблизно на тис грн менше. Про таке повідомила начальник обласного управління соцзахисту населення Людмила Корнієнко. Непогано отримують і працівники промисловості. Їхня середня зарплата на Полтавщині складає 3210 грн, що на сотню гривень більше. Ніж в середньому по Україні. Полтавські ж працівники сільського господарства у середньому мають щомісяця по 1970 грн. За інформацією Людмили Корнієнко, відрізняється відповідно й середня зарплата по регіонах. За її словами, найбільше отримують у Комсомольську - понад 3 512 грн, Кременчуці - 3 336 та Полтаві - 2 559 грн. Далі йдуть - Нові Санжари, Диканський та Машівський райони.

21.02.2012
 У Кременчуцькому водосховищі крига тисне дрібну рибу. У екологічній прокуратурі заявляють, що масової загибелі немає. Як повідомляє telegraf.in.ua з посиланням на кременчуцького екологічного прокурора В'ячеслава Лісового, ситуація аналогічна торішній - рівень води у водосховищі до весни знижується і крига опускається на дно, притичкаючи дрібну рибу, яка не пішла глибше, а залишилася в невеликих озерцях. За даними екопрокурора зараз на водосховищі і в гирлі Сули працює багато людей - пробивають лунки для доступу кисню у воду. Товщина криги там близько 60 см, бензопили не беруть. Тому доводиться рубати вручну. Також В'ячеслав Лісовий повідомив, що наукові співробітники національного парку «Нижнесульский» зараз проводять дослідження і розробляють рекомендації щодо попередження загибелі риби у майбутньому.

21.02.2012
 КП «Кременчугводоканал» отримає додатково один мільйон гривен з міського бюджету за рахунок перерозподілу коштів галузі житлово-комунального господарства. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому і винесуть на затвердження сесії міськради. Гроші призначені для розрахунку КП «Кременчугводоканал» за спожиту електроенергію: борги, як повідомлялося раніше, складають 5 млн грн. Ще 8 млн грн. боргу підприємства — це податки. Керівництво водоканалу пояснює складне фінансове становище підприємства невідповідністю тарифів реальним виробничим витратам.

rss