21.03.2012
 Весна загострила почуття у телефонних жартівників. За минулу добу зареєстровано одразу два випадки хибних повідомлень про замінування об’єктів у Полтавській області. У вівторок пізно ввечері, правоохоронці затримала нетверезого 27 –річного полтавчанина, який розважаючись центру повідомив про загрозу вибуху у одному із кафе обласного центру. Вже за кілька годин, у кременчуцьку міліції надійшло повідомлення про «замінування» вагону №4 у потязі «Одеса-Харків». Вибухівку не виявили, а потяг затримався більш, ніж на годину. Вдалося встановити і «жартівника». Він багатенько випив оковитої, тому відь нудьги чіплявся до пасажирів і поводився неадекватно. А потім взагалі вирішив повідомити про вибухівку у потязі. Обом «жартівникам» загрожує не лише обмеження волі до 5 років. Зловмисникам доведеться компенсувати витрати державним установам, які прибули на місце події.

21.03.2012
 У Кременчуці відділ благоустрою хочуть об'єднати з відділом екології. На чергову сесію міськради 27 березня виноситься проект рішення про створення управління благоустрою і екології шляхом злиття двох відділів виконкому : відділу благоустрою і відділу екологічної безпеки. «З метою подальшого удосконалення структури виконавчих органів міської ради», - сказано в проекті рішення сесії. Міський голова Олег Бабаєв заявив журналістам, що запропонує очолити нове управління Сергію Гарифову, нинішньому начальникові відділу благоустрою Кременчука. Що стосується керівника відділу екобезпеки, Геннадія Демехина, то мер неодноразово критикував його роботу. Так, нещодавно він заявив, що «головний еколог ніяк не впливає на екологічну ситуацію в місті» і пообіцяв вирішити кадрове питання. Втім, за данними сайту telegraf.in.ua, звільнитися Геннадію Демьохіну не пропонували.

21.03.2012
 Помилуватися приміщенням Кременчуцького залізничного вокзалу можна буде без перешкод. Наразі цій можливості заважає скупчення біг-бордів. Саме ці рекламні носії планується перенести в інші місця, цим самим звільнивши для огляду гарне приміщення залізничного вокзалу. Про таке повідомив перший заступник міського голови Андрій Погребний. За його словами у ході переговорів між владою міста і керівництвом залізниці на тему розміщення щитів на вокзалі вже досягнуто принципову домовленість. Для розміщення біг-бордів влада запропонувала інші місця. Тепер справа за іншим – прибрати біг-борди власне від вокзалу. У міськвиконкомі пообіцяли зачекати ще тиждень. В іншому випадку – їх прибере мсіький відділ благоустрою. А міський голова готовий взяти на себе за це відповідальність.

rss