21.04.2011
 На території вагонзаводу знайшли загалом 99 снарядів. Це - чи не найбільша знахідка з часів, коли обстежували територію колишніх артскладів в Кременчуці. В управлінні з надзвичайних ситуацій повідомили, що сапери завершили роботи. Оглянули усе повністю. Нагадаю, перші снаряди на місці будівництва нового цеху вагонзаводу знайшли минулої неділі. Розкопки продовжили, і щодня знаходили та знешкоджували вибухівку. З’ясовано, що всі снаряди призначалися для важкої артилерії часів Великої Вітчизняної війни. За словами начальника міського управління з надзвичайних ситуацій Валентина Шафороста, снаряди становили небезпеку. За його словами, вони колись «пройшли ствол», але чомусь не вибухнули. Хто і навіщо складував їх біля вагонзаводу, невідомо.

21.04.2011
 Область не може дати гроші на ремонт онкодиспансера в Кременчуці. Про таке під час сесії міськради повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. За його словами, він провів переговори з керівництвом області з питання фінансування онкодиспансера і почув у відповідь: «грошей фізично немає. І фінансування цього року не буде». Віце-мер відзначив, що область обіцяє тільки виділення невеликих сум на придбання медобладнання. Депутат міськради Микола Черниш заявив, що в облдержадміністрації виникли проблеми із цільовим призначенням грошей. Мовляв, на ремонт гроші із облбюджету виділити неможливо. Але можна на устаткування. Тож гроші виділятимуться за підсумками виконання бюджету за 6 і за 9 місяців, додав пан Черниш. Кременчуцькі обранці прийняли звернення до облради з вимогою виділити гроші на ремонт медзакладу. Тим більше, що у березні губернатор Удовиченко запевняв, на онкодиспансер у Кременчуці буде виделно 3 млн грн.

21.04.2011
 У Комсомольську затримано торговця амфетаміном. Наркотики постачалися і до Кременчука. 30-річний комсомольчанин торгував наркотиками з півроку. В основному амфетаміном, кажуть правоохоронці. Отримував за кожну продану партію надприбутки. За підрахунками міліціонерів, з партії амфетаміну дохід наркоторговця складав 200%. Наркотики чоловік возив на власній Хонді з іншого регіону і фактично мав монопольне становище на ринку наркоторгівлі в місті гірняків. Тому ринок збуту амфетаміну розширявся. У наркоторговця з’явилися клієнти з Кременчука, а також Козельщанського і Кобеляцького районів. Правоохоронці кажуть, що всі клієнти наркодилера були впливовими бізнесменами або представниками так званої «золотої молоді». Стосвно затриманого вже порушено кримінальну справу.

rss