21.05.2012
 Кременчужани зможуть дивитися матчі Євро 2012 на площі Незалежності. Транслюватимуть матчі на екрані, який розташований на площі, а для вболівальників облаштують місця для перегляду. Про це повідомив міський голова Олег Бабаєв. За його словами, таких колективних переглядів планують влаштувати мінімум три, у дні коли гратиме Збірна України. Водночас, сам Олег Бабаєв планує особисто побувати на всіх матчах за участі Збірної України, а також на фіналі Чемпіонату Європи. Вболіватиме, звісно - за українців. Проте за прогнозами Олега Бабаєва, у фіналі Євро 2012 гратимуть збірні Німеччини і Іспанії. У цьому випадку міський голова, за його словами вболіватиме за іспанців.

21.05.2012
 У Кременчуці масово обкрадають дорогі автомобілі. За останні два тижні вже офіційно заявлено про 5 таких крадіжок. За словами заступника начальника міського управління міліції Віктора Литвинюка, зловмисники користуються плодами технічного прогресу –використовують спеціальні сканери, які зчитують код для зняття автомобіля з сигналізації. Тож відкрити автомобіль у у цьому випадку не складає великої праці. Тим часом, кременчуцька міліція звертається до власників автівок з проханням не залишати в салонах цінні речі.

21.05.2012
 Багатодітні сім'ї мають отримати нові посвідчення, що надають право на пільги. Управління праці і соціального захисту звертають увагу на те, що з 2012 року змінилося власне поняття багатодітної родини : до її складу включаються повнолітні діти, які навчаються на денній формі навчання у школах, ПТУ та вузах — до закінчення навчання, але не більше, ніж до 23 років. Багатодітні сім'ї мають знижку у розмірі 50% на оплату житлово-комунальних послуг. Пільга надається управліннями праці і соцзахисту за місцем проживання за наявності посвідчення багатодітної родини. 18 травня Кабмін затвердив новий зразок такого посвідчення. Їх видаватимуть, починаючи з 4-го кварталу цього року. П

21.05.2012
 20 кременчужан виявили бажання здобувати вищу освіту у Польщі. Про це повідомив президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу і розвитку Андрій Мельник, коментуючи підсумки візиту до Кременчука делегації з міста-побратима Бидгоща. Вже більше 20 чоловік висловили бажання навчатися в Університеті Економіки у Бидгощі. Навчання там хоч і платне, але дешевше, ніж в Україні. Навчальний рік у виші починається з 1 жовтня, тож за місяць до цього охочі можуть пройти посилений курс навчання польській мові, - сказав пан Мельник.

rss