21.05.2013
 Для водіїв кременчуцьких тролейбусів завершили пошив форми. Про це повідомив начальник відділу транспорту Володимир Кургаєв. В комплект входять піджаки і брюки для чоловіків, для жінок — жакети і спідниці, по дві сорочки (одна з короткими, одна з довгими рукавами). Передбачили головні убори — пілотки і кашкети, а також краватки і косинки. Форму шили в одному з місцевих ательє — 60 комплектів, для 30 водіїв. Пошив і закупівля тканини обійшлися в 80 тисяч гривень. Гроші на нові форми виділили спонсори.

21.05.2013
 Разом із тим, у Кременчук таки доїхав 13-й тролейбус - фіолетового кольору. Як повідомили у міському транспортному відділі у понеділок, о 9.45, він був на території Кременчуцького тролейбусного управління. Головний транспортник міста оцінив останній із партії спарений тролейбус словом «класний». Начальник транспортного відділу пообіцяв, що довгоочікуваний 13-й тролейбус вийде на лінію разом з 12-тьма, які поставив ЛАЗ. Як повідомлялося раніше, нові тролейбуси виїдуть на маршрути 1 червня. Ціна на проїзд в тролейбусі з цього дня зросте з 1 грн. 25 коп. до 1 грн. 50 коп.

21.05.2013
 24 травня в Кременчуцькому міському палаці культури відбудеться Пасхальний концерт духовної і вокально-хорової музики. Про це повідомив єпископ Кременчуцький і Лубенський Микола. За його словами, концерт проводиться у рамках заходів присвячених 1025-річчя Хрещення Русі. а сцені палацу культури під час концерту виступатимуть хори церков єпархії. Початок — в 18-00. Вхід — вільний.

21.05.2013
 25 травня кременчужани відзначать Всеукраїнський День велосипедиста велопробігом. Як повідомляють організатори заходу – ГО «Рідне місто», до колоні може приєднатися будь-який охочий. Головне - дотримуватися Правила дорожнього руху. Збір учасників в 11.00 у меморіалу «Вічно живим». Від меморіалу колона рушить по вул. 60 річчя Жовтня у бік вул. Московської, після чого розгорнеться і попрямує до вул. Жовтневої, а по ній проїдуть до площі Перемоги – де і фінішують. За безпекою руху колони велосипедистів стежитиме ДАІ.

rss