21.06.2011
 Кременчуцька міліція розкрила групу квартирних шахраїв. Четверо осіб, троє із яких вже затримані, протягом останніх двох років назаконно привласнювали собі житло одиноких стареньких кременчужан. Більш того, немічних стариків, шахраї примусово вивозили за межі міста, де вимагали, в тому числі і за допомогою побоїв, відписати їм житло. Проте, якщо власник квартири був незговірливим, житло у нього всеодно забирали, використовуючи при цьому цілий ланцюг корупційних зв’язків. Куди, як припускають слідчі, входили навіть працівники органів влади. Саме тому документи на проведення оперативно- слідчих дій видавалися у обласному управлінні внутрішніх справ. Наразі доведено три випадки шахрайства із квартирами, які «провернула» злочинна група. Розслідування у справі ще триває.

21.06.2011
 На день молоді кременчужан розважатимуть гурти Скай та Ікс-с. Святкування з нагоди одного з найлюбленіших свят молоді розпочнуться в неділю 26 червня. За повідомленням прес-служби міськвиконкому, удень на площі Перемоги відбудеться уже традиційне АвтоКрАЗ-шоу, де автозавод представить свої нові розробки. Зокрема безкапотні вантажівкеи з кабінами «Рено». А вже ввечері 26 червня там же на площі відбудеться концерт. Зокрема виступатимуть перед кременчужанами чоловічий гурт Скай, відомий своїм хітом «Подаруй світло» і дівоча група Ікс-с. Нагадаю, попереду у нас три святкових вихідних. В суботу працюємо, а далі 26, 27 і 28-го червня – вихідні. 28 червня вся Україна святкує день Конституції. Цього дня у Придніпровському парку теж обіцяють розважальну програму

21.06.2011
 Кременчужани забруднюють річку Сухий Кагамлик. Комісія з благоустрою Автозаводського району встановила кілька фактів скидання каналізації з приватних садиб у малу річку. За забруднення довкіллля власникам садиб загрожують штрафні санкції. Поки міська влада обмежилася попередженнями і вимогою привести у відповідність каналізаційні мережі приватних будинків. Тим часом у Кременчуцькій санепідемстанції наголошують: купатися в Сухому Кагамлику можна, але тільки в спеціально обладнаних місцях. Єдиним місцем відпочинку на цій річці, яке має санітарний паспорт, є пляж у парку Воїнів Інтернаціоналістів. В інших місцях Сухого Кагамлика купатися заборонено, кажуть в СЕС.

21.06.2011
 Кременчуцька влада виділила школам на ремонт 2 млн. 200 тис. грн. В першу чергу, ремонтують дахи, харчоблоки і туалети. Ремонти проводяться майже в кожній школі. Водночас, коштів, на утримання освітніх закладів в Кременчуці вкрай не вистачає. За словами заступника міського голови Віктора Калашника, з держбюджету на цей рік освята Кременчука отримала 145 млн. грн., а це лише 60% від потреби. Отже фактично грошей вистачає тільки на зарплату, на всі поточні та капітальні ремонти освятни просять грошей з міської казни. Державне недофінансування закладів освіти в Кременчуці становить майже 100 млн. грн, каже Віктор Калашник. Якби вдалося «вибити» ці гроші, освітянська галузь функціонувала б нормально, тобто не довелося б скорочувати посади, своєчасно проводили б ремонт і платили за енергоносії. А поки, без підтримки міського бюджету і батьківських фондів не обійтися, зауважив віце-мер.

rss