21.06.2012
 У Кременчуці капітально відремонтують ще дві центральні вулиці. Зокрема, у планах міської влади – поліпшення Першотравневої та Пролетарської. Як повідомили у міськвиконкомі, капремонт розпонуть у наступному році. Щоб позбавити постійних заторів в районі центрального ринку, вулицю Пролетарську планують розширити на три метри. У зв’язку з цим, звичайно, доведеться зносити дерева, але замість знесених відразу обіцяють висадити нові.

21.06.2012
 Цього року "Кремінь" повинен вийти в Першу Лігу. Таке завдання перед нашими футболістами поставив Почесний президент футбольного клубу, міський голова Олег Бабаєв. Про це мер розповів під час зустрічі з молоддю з нагоди прийдешнього свята Дня молоді. Бабаєв зауважив, що для цього у клубу «Кремінь» є усі необхідні атрибути, тренувальна база - муніципальний стадіон «Кремінь-арена» з сучасним штучним покриттям. Нині стадіон вміщає 1,5 тис. місць для глядачів. А незабаром стадіон зможе приймати додатково ще 1,5 тисяч прихильників футболу - буде встановлена ще одна трибуна. Також Почесний президент кременчуцького футбольного клубу візначив, що сьогодні футбольний клуб «Кремінь» об'єднує навколо себе ще 12 дитячо-юнацьких команд.

21.06.2012
 9,5 млн грн така нині заборгованість за теплоносії кременчуцьких закладів освіти, – повідомив начальник міського управління освіти Геннадій Москалик. Міська влада відзначає, що ситуація з боргами бюджетної сфери за енергоносії типова для всієї України. «Без держсубвенції цієї проблеми не вирішити. Чекаємо на постанову уряду», – кажуть керівники міста. Між тим, Полтавська облдерадміністрація вимагає від тепло- й енергопостачальників не вдаватися до таких радикальних методів боротьби з боржниками, як відключення енергії.

21.06.2012
 2 липня на телеканалі "Лтава" з 21.00 до 22.00 відбудеться прямий ефір з міським головою Кременчука Олегом Бабаєвим, - повідомляє прес-служба міськвиконкому. Щоб поставити питання меру, можна телефонувати у Полтаву під час прямого ефіру на номер 60-22-02. Також ви можна надіслати своє запитання, що цікавить вас, заздалегідь, , затефонувавши в прес-службу міськвиконкому до 25 червня з 9.00 до 17.00 на номер 3-51-08. Як обіцяють в прес-службі, відповіді на питання ви отримаєте під час прямого ефіру 2 липня, а також письмово.

rss