21.07.2011
 Трагедія в Комсомольську. Однорічний малюк випав з балкону 4-го поверху і розбився. Батьки напередодні відзначали день народження глави сім’ї і були геть п’яні. Родина була досить молодою. Батькові 21, матері – 20 років. Але виховували вони двох дітей. Старшій доньці 3 рочки, малому сину – рік і 2 міс. Сім’я була з числа так званих неблагополучних. Спиртне вживали досить часто, а батько щей був раніше судимий. Відтворюючи події, міліціонери встановили, що 20 липня сім’я відзначала День народження батька. Звісно, не без спиртного. Ввечері мати лягла спати, а батько взагалі десь пішов. Дівчинка теж заснула, а однорічний малюк, залишившись без нагляду, виліз на балкон. Через вимощені матраци малюк виліз на перила балкону та впав на землю. Травми, на жаль, виявилися несумісними з життям. Лікарям, яких викликали сусіди, не вдалося врятувати хлопчика. Тим часом, матуся мирно спала, навіть не чула, як міліціонери грюкали у двері.

21.07.2011
 У Придніпровському парку освітлення відновлене повністю. Про таке заявивли в управлінні житлово-комунального господарста міста. Як зазначив начальник управління Олександр Любенконо, на сьогодні у головному парку замінено 103 світильники, додатково встановлено понад два десятки електроопор і використано 1,5 км дроту. Працівники підприємства «Міськсвітло» відновили освітлення на двох паркових алеях: вздовж набережної Дніпра та біля залізничної лікарні. Олександр Любенко похвалився, Придніпровський парк освітлюється у повному обсязі.

21.07.2011
 В Кременчуці 32-річний чоловік сам себе зарізав. Нещастя мало місце 18 липня ввечері в однму з будинків у 274-му кварталі Кременчука. Чоловік посварився з дружиною через ревнощі і на очах тещі вдарив себе ножем, розповідає в.о. начальника управління внутрішніх справ Сергій Зюбаненко.Правоохоронці не виявили на тілі померлого слідів насильства і кваліфікують випадок, як самогубство. Додамо, що в Кременчуці цього року відзначається сплеск самогубств. Це вже 20-тий випадок з початку року, що майже вдвічі більше, ніж торік.

rss