21.10.2011
 В електрозабезпеченні Кременчуці існують проблеми. Це визнав начальник Кременчуцької філії ВАТ «Полтаваобленерго» Сергій Андрієвський. У четвер близько 8-ї вечора практично пів Кременчука залишилося без світла. Без електроживленя опинилися мікрорайони від 297 кварталу, що наприкінці Молодіжного і до центру міста – вул. Перемоги. Вийшли з ладу ізолятори на одному з розподільчих пунктів головної трансформаторної підстанції «Місто», розташованої в районі електростанції. Причину аварії з'ясовує спеціальна комісія, говорить Сергій Андрієвський і однією із версій називає зношеність обладнання підстанції і, як результат її недостатню, у сучасних умовах потужність. Він додає, що у Кременчуці немає аварійного запасу електрозапчастин. І Кременчуцька філія вже не раз зверталася із проханням створити такий запас в головний офіс «Полтаваобленерго», у компетенції якого виділення коштів. До слова, в Кременчуці близько 400 км кабельних ліній, 40% з них вимагають заміни.

21.10.2011
 Кременчужанам, які перебувають на обліку отримання житла в міському квартирному управлінні, потрібно переєреструватися до 1 грудня цього року. Інакше їх не внесуть до нового державного реєстру. Про це повідомив перший заступник міського голови Андрій Погрібний. Новий державний реєстр буде єдиним, доступ у Кременчуці до нього матимуть лише фахівці Фонду молодіжного будівництва. Саме у Фонді формуватимуть новий реєстр. Тих, хто не переєреструється до 1 грудня, знімуть з квартирної черги. Для зручності Фонд молодіжного будівництва перенесуть у приміщення відділу обліку та розподілу житлової площі за адресою вул. Шевченка, 38.

21.10.2011
 На кременчуцьких підприємствах досі мерзнуть люди. Опалювальний сезон вчасно не почали на «АвтоКрАЗе» та «Кредмаші» Також не підключено тепло в АТП-15307 і тролейбусному управлінні, повідомив заступник головного санлікаря міста Сергій Кузьменко. За його словами, санстанція контролює це питання і найближчими днями почне повторні перевірки. Якщо з'ясується, що температура в цехах нижче за 13 градусів, керівникам випишуть приписи про дотримання температурного режиму. За невиконання приписів - штрафи. Водночас, Кредмаш пообіцяв почати подачу тепла з 24 жовтня, КрАЗ - з понеділка, але точна дата поки не відома.

21.10.2011
 Холодно і в аудиторіях Кременчуцького національного держуніверситету ім. Остроградського. Хоча, як стверджують у виші ще у вересні проректор Віктор Костін направив листи до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з проханням виділити кошти на опалення. Однак це питання поки що не вирішене. Студенти тим часом, доводиться сидіти на парах у верхньому одязі в холодних аудиторіях. Міська влада иу свою свою чергу теж направила офіційного листа міністру освіти і науки, молоді та спорту України Дмитру Табачнику, аби він допоміг з опаленням Кременчуцького університету.

rss