21.11.2011
 У Кременчуці після 2-х річного ремонту відкрили музей Макаренка. За цей час у музеї зроблено передусім опалення, бо з 1988 року музей не опалювався, а це погано впливало на експонати. У ході ремонту також було відреставровано деякі експозиції, додалося й експонатів – родичі Антона Семеновича передали деякі особисті речі знаного на весь світ педагога. Зараз у музеї налічується 34 тис експонатів. Можливо їх було ще більше, якби у 2008 році на виявили зникнення понад півтори тисячі речей, серед яких корпус золотого годинника, нагороди, книжки з особистої бібліотеки Антона Макаренка. До речі, експонати так і не знайшли, більш того – не було й кримінальної справи щодо цих подій. Бо у музеї на той час не було відповідальної особи, - говорить директор музею Наталія Кущенко. У планах міської влади виділяти кошти для нормального функціонування музею, зокрема й наступного року. Для цього потрібно щороку до 70 тис. грн. Нагадаємо, педагогі́чно-меморіа́льний музе́й було відкрито у батьківському будинку родини Макаренків у Крюкові в 1951 році.

21.11.2011
 Кременчуцька влада знайшла господаря для зупинок громадського транспорту. Як повідомила прес-служба міськвиконкому, міськрада на своїй сесії 29 листопада має передати землю під зупинками комунальному підприємству «Ринкова площа». Поки йдеться про землю під понад сотней зупинок, а усього їх в місті - близько 300. Як зауважив перший заступник міського голови Андрій Погребний, мета цього рішення - зробити зупинки чистими, у приблизно однаковому архітектурному стилі, в одному кольорі. Перший віце-мер також додав, що для облаштування зупинок не планується витрачати гроші із міського бюджету. У міськвиконкомі сподіваються, що утримання зупинок буде здійснюватися за кошти підприємців. Можливо, на зупинках будуватимуться якісь об’єкти, які потім будуть здаватися в оренду - і за рахунок цих грошей буде проводится облаштування і дотримання порядку на зупинках громадського транспорту, - каже Андрій Погребний

21.11.2011
 У Кременчуці здати лампи з ртуттю можна в комунтранс. Рішення про створення пункту прийому ртуті та відпрацьованих ртутомістких ламп на КАТП 1628 прийняли на засіданні міськвиконкому. Як розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Олександр Любенко, у пункті прийматимуть лампи і ртуть як від підприємств і організацій, так і від кременчужан. А ось відпрацьовані батарейки тут не прийматимуть, такого пункту у Кременчуці наразі немає. Тож кременчужанам доводиться викидати їх у сміттєві контейнери.

rss