21.11.2012
 У Кременчуці хочуть провести Різдвяний ярмарок. Це буде перший подібний ярмарок в історії міста. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. За попередніми даними, ярмарок триватиме протягом місяця: із 20 грудня по 20 січня на площі Незалежності, де традиційно також встановлюють головну міську ялинку. До участі в Різдвяному ярмарку запрошують усіх місцевих виробників, що працюють у сфері громадського харчування, легкої промисловості, майстрів народних промислів та інших. Від підприємців Кременчука впродовж найближчого тижня чекають пропозицій стосовно ярмарку. Вони обов'язково будуть враховані при організації заходу. Телефон для довідок 2-43-07.

21.11.2012
 У Кременчуці дитина отруїлася лікарським препаратом. Про це повідомляє облуправління МНС. За їх даними, учора, 20 листопада, в реанімаційне відділення дитячої міської лікарні з діагнозом медикаментозне отруєння каретою швидкої допомоги була доставлена дитина 2011 року народження ( вік -1 рік і 6 місяців). За словами медиків, стан малюка - середньої тяжкості. Цього року у Кременчуці спостерігається практично «бум» дитячих отруень ліками та побутовою хімією через недогляд дорослих. З початку року в місті медики надавали допомогу 32 малюкам. Тоді як раніше, це були поодинокі випадки.

21.11.2012
 Центри первинної медико-санітарної допомоги в Кременчуці поки створювати не будуть Міська влада не знайшла юридичних підстав для того, щоб їх відкривати, як того вимагає область. Як повідомив заступник міського голови Віктор Калашник, - «Полтавщина не в пілотному проекті по реформі медицини, немає ані закону, ані прямого розпорядження облдержадміністрації. Є лише підзаконні акти, які носять рекомендаційний характер. Тому вважаємо, що на цьому етапі ми не повинні створювати окремі центри зі статусом юридичної особи. – зауважує віце-мер. Нагадаємо, обласні чиновники вимагали створити такі центри на базі поліклінік. Такі зміни рано чи пізно призвели б до того, що лікарні Кременчука були підпорядковані бласті, а фінансувалися за рахунок коштів Кременчуцького бюджета.

21.11.2012
 У Кременчуці може з'явитися сквер Зелений. У районі вулиці Сербиченка, в Крюкові, може з'явитися сквер. Комісія з питань найменування об'єктів підтримала пропозицію управління земельних ресурсів надати статус сквера зеленій зоні площою понад два га. Тепер питання винесуть на розгляд депутатів міської ради. І навіть запропонують назву - Зелений. Серед інших пропозицій, які озвучила директор Краєзнавчого музею Алла Гайшинская, були назви Ізюмовський (на честь колишнього градоначальника Кременчука), сквер Чуркіних, або - Саніних (відомих благодійників), а також Чумацький- на честь Андрія Чумака, що проклав через Кременчук Чумацький шлях. Проте члени комісії зупинилися на назві Зелений - так називають цей мікрорайон місцеві жителі. Втім, питання вирішать депутати міськради.

rss