21.12.2011
 «Укртелеком» в Кременчуці скаржиться на вандалів. Телефонні кабелі здебільшого крадуть на Молодіжному. Часто дроти зрізають в одних і тих же будинках. Аналогічна ситуація і з крадіжками люків. Найбільше страждають райони Другого та Третього Занасипів. Крадіжки чавунних люків уктелекомівці найчастіше фіксують у тих районах, де розташовані пункту прийому металу. Замість вкрадених чавунних люків ставлять люки з пінобетону. І хоча для мисливців за метлаобрухтом вони не цікаві, в плані експлуатації пінобетон суттєво програює чавуну. Проте вартість пінобетонного люка з кришкою теж не мала - 300 гривень.

21.12.2011
 У Полтавській області ревізори перевіряють управління Пенсійного фонду. Про це повідомили в контрольно-ревізійному управлінні області. Предмет перевірки – правильність нарахування пенсій, матеріальної допомоги і компенсації чорнобильцям. Також ревізори досліджують обгрунтовність надання громадянам, що мають статус постраждалих від Чорнобильської катастрофи документів, що послужили причиною для призначення таких виплат. Більш того, пильних громадян закликають повідомляти факти безпідставного надання фізичним особам статусу постраждалих в результаті Чорнобильської катастрофи у обласне контрольно-ревізійне управління за «телефоном довіри» у Полтаві: 2-58-02.

21.12.2011
 Кременчужани найбільше скаржаться у службу захисту прав споживачів. Однак ця служба у Кременчуці фактично не фукціонує. Як повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк, у підрозділі затягнулася реорганізація. Так що скраги приймаються, але питання не вирішуються. Водночас, часто кременчужани скаржаться саме на якість послуг. Передусім - встановлення пластикових вікон. Подекуди цей вид робіт замовляють через газету, де вказано лише телефон та ім’я надавача послуг. Потім у разі виникнення претензій знайти і покарати такого «ділка» майже неможливо. Найбільше страждають від таких «майстрів на всі руки» люди похилого віку. Через необізнаність та необачність вони ані договору з надавачем послуг не укладають, ані квитанції про оплату не мають.

rss