21.12.2012
 Вартість оренди землі в Кременчуці знову може зрости. Міський голова Кременчука Олег Бабаєв, відповідаючи на питання журналістів, заявив, що в наступному бюджетному році планується застосовувати коефіцієнт грошової оцінки землі 0,85 (зараз він складає 0,75). Цей коефіцієнт використовується при нарахуванні орендної плати за землю, а отже, платити за неї підприємцям доведеться більше на 10%. Міська влада розраховує отримати від цього додатково 10 млн грн. до міського бюджету. У травні цього року коефіцієнт вже збільшили з 0,65 до 0,75. Проте прокуратура вимагала повністю відмінити «скидку» на оренду землі - цю вимогу депутати міськради не задовольнили

21.12.2012
 У Кременчуці є вулиці, де небезпечно їздити і ходити. Про таке розповів старший інспектор ВДАІ Кременчуцького міського управління Олександр Марченко. За його словами, у незадовільному стані проїжджа частина вулиці Некрасова на ділянці від проспекту Полтавського до вулиці Аерофлотської. Дорожнє покриття протяжністю близько 200 м. повністю зруйноване, рух транспорту практично неможливий. Проте, ця ділянка дороги має значну інтенсивність руху і є основною магістраллю для руху вантажного транспорту до підприємств північного промислового вузла міста. Подібна ситуація існує і на вулиці Флотській на ділянці біля заводу силікатної цегли.

21.12.2012
 У Кременчуці і в 2013-му працюватимуть "соціальні полички". Для того, щоб знову стати користувачем "Соціальної полички", у січні наступного року інвалідам ВВВ та учасникам бойових дій необхідно звернутися у магазин „Оптовичок”, за яким вони закріплені. У магазині цим громадянам обміняють старе запрошення на закупівлю продуктів за пільговими цінами на нове. А у аптечній мережі ТОВ „Медіа-плюс” придбати лікарські препарати за пільговими цінами люди зможуть при пред’явленні запрошення, отриманого ще у 2011 році. Повідомили у міськвиконкомі. Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: 2-43-07.

rss