22.02.2012
 У колишньому військовому шпиталі в Кременчуці планують розмістити шляхетський корпус. Про таке повідомив заступник міського голови Володимир Тараторін. За його словами, попередня домовленість про це була досягнута під час візиту президента в Кременчук. Вже цього року має розв’язатися питання щодо зміни цільового призначення цієї будівлі колишнього військового шпиталю. Отже, після ремонту у цьому приміщенні планують розмістити Кременчуцький військовий ліцей, який планують трансформувати у шляхетський корпус, де навчатимуть не лише на військових спеціалістів, а й на держслужбовців. За по передніми даними ремонт будівлі розпочнеться не раніше наступного року. До цього, за кошти міського чи обласного бюджету має бути складений кошторис. А власне сам ремонт, як стверджу віце-мер Тараторін, мінстр освіти Дмитро Табачник пообіцяв влаштувати за державні кошти.

22.02.2012
 Попередня причина пожежі на Крюківському вагонзаводі - коротке замикання електропроводки, повідомили у Центрі по зв'язках з громадскістю облуправління міліції. У середу близько 8-ї ранку сталося займання фарбувальної ділянки цеху зборки вантажних вагонів, біля центральної прохідної сталеливарного заводу. Відповідно до повідомлень пожежно-рятувальної служби, на місце події вони прибули за кілька хвилин. Вогонь під час поширення охопив три фарбувальні камери на загальній площі близько 225 квадратних метрів. Це супроводжувалося справжніми вибухами - імовірно, їх провокували ємності із фарбами. На гасіння пожежі були направлені сили трьох міських пожежних частин. Працювали до 10-ти автоцистерн і кілька автодрабин. Локалізували пожежу близько 11-ї години. А вже менш, ніж за годину пожежа була повністю ліквідована. Вже встановлено, що вогнем знищено фарбувальне устаткування і майже вщент згорів власне цех. Матеріальні збитки підраховують. Втім, під час гасіння пожежі врятували 10 вантажних вагонів. Але головне – люди не постраждали.

22.02.2012
 Кременчужан закликають стерегтися бурульок. Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок. А ще призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель. Фахівці міського управління цивільної оборони нагадують, краще обходити ділянки, де звисають бурульки. Взагалі, по можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями міста. І в жоному разі не заходити за спеціальні огорожі, якими позначені небезпечні місця.

rss