22.03.2012
 Кременчуцький стальзавод менше диміти поки не буде. Попри гарантії керівництва сталеливарного заводу щодо початку реконструкції плавильних печей для зменшення шкідливих викидів в атмосферу, цьогоріч обіцянка виконана не буде. Як повідомив в. о. директора стальзаводу з екології та охорони праці Сергій Голосинюк, питання газоочистки дуже болюче й для самого заводу, врешті після тривалого вивчення досвіду інших підприємств України було ухвалене рішення про встановлення спеціальних фільтрів, але це потребує реконструкції печей. Цього року – із запізненням на рік, стальзавод планує завершити розробку проекту газоочистки для двох печей, а розпочати самі роботи – лише у 2013 р. Коштують вони чимало – близько 120 млн грн! А плавильних печей на заводі – 6, наразі працюють 5.

22.03.2012
 Кременчуцька СЕС переймається електромагнітним випромінуванням в місті. Головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко каже, що ці випромінювання не менш шкідливі за промислові викиди у повітря. І додає, що місто практично вкрите шаром електромагнітного випромінювання. Тому фіхівці санстанції воліють створити карту електромагнітного забруднення у Кременчуці. Кожен із великої кількості об’єктів випромінювання зареєстрований у СЕС і має свій санітарний паспорт, але сумарний вплив на навколишнє середовище невідомий. Тому є нагальна потреба в єдиній карті забруднення.

22.03.2012
 У Кременчуці з’являться два нових сквера. Це завдання для комунальників на період двомісячника чистоти, що нині триває в місті. Зокрема, розіб'ють нові сквери уздовж залізничного полотна неподалік Кременчуцького заводу дорожніх машин та біля музею А.С. Макаренка у Крюкові. Про це повідомили в прес-службі міськвиконкому. Також, повинні привести до ладу зелену зону відпочинку біля залізничного вокзалу – під назвою сквер «Ентузіастів». У зв'язку з тим, що території майбутніх скверів багато років ніким не утримувалася, роботи тут буде чимало - розчистити кущі, викорчовувати пні, знести сухостої, а також аварійні і старі дерева. а тільки потім посадити саджанці молодих дерев. У повідомленні також сказано, що міська влада сподівається, що після виконаних робіт зобов'язання за змістом сквера візьме на себе приватний підприємець, який веде свій бізнес поблизу.

rss