22.03.2013
 Обласна прокуратура похвалилася, що «врятувала» в Кременчуці 10 млн грн. бюджетних коштів. Під час перевірки Кременчуцького міського управління капітального будівництва, прокуратура виявила низку порушень, які могли привести до втрати 10 млн грн. з кременчуцького бюджету. Про це інформує прес-служба прокуратури Полтавської області. Як повідомляється, управління капітального будівництва без проведення тендеру, уклало договір з приватною фірмою на реконструкцію фільтрувальної насосної станції для знезараження питної води. Інформація в документах, поданих фірмою, не відповідала кваліфікаційним вимогам, а також містила недостовірні дані. Прокуратура вважає, що приватна фірма не змогла б виконати роботи.

22.03.2013
 Водночас, міський голова Кременчука Олег Бабаєв, що прокуратура даремно «тягне на себе ковдру.» Мер каже, що недобре від потенційних постачальників, запідозрили саме посадовці кременчуцького міськвиконкому. За словами Бабаєва, взагалі йдеться не про міський бюджет. А про гроші із Державного бюджету, які виділяють в рамках програми, щодо питної води, вже після проведення тендеру. Але тендер був анулюваний кременчуцьким тендерним комітетом, бо переможець тендеру – представники фірми з Донецька, вимагали гроші наперед за ще не поставлене устаткування. Проте, у обласній прокуратурі повідомили, що вже подали позов до Господарського суду про визнання договору між комунальним підприємством і приватною фірмою недійсним.

22.03.2013
 Кременчуцьке комунальне підприємство «КременчукІнвест» витратить в 2013 році 846 тисяч гривен з міського бюджету. В оголошених пріоритетах підприємства значиться розробка стратегічного плану розвитку міста за 150 тис грн бюджетних коштів. Обгрунтовуючу таку вартість, представник підприємства, сказав, що це об'ємний документ з 200 сторінок. А за основу був узятий досвід Львова і Нікополя. Також було оголошено, що «КременчукІнвест» займається розробкою індустріального парку, де планують виділяти земельні ділянки інвесторам для створення промислових підприємств. Нагадаємо, КП «КременчукІнвест» було створене торік у серпні для залучення інвестицій в місто.

22.03.2013
 Керівник Полтавщини потрапив в десятку кращих керівників областей. За версією видання Коментарі, Олександр Удовиченко займає шосте місце в рейтингу губернаторів України. Як повідомляє видання, Полтавщина стабільно займає високі місця за фінансовими результатами підприємств, сальдо зовнішньої торгівлі і освоєних капітальних інвестицій. Торік Полтавщина також увійшла до п'ятірки регіонів з найкращою динамікою. Втім, у Полтавської області і традиційно погані показники, такі як висока смертність і низька народжуваність. Але на додаток до них, в четвертому кварталі, сталися істотні погіршення за динамкою роздрібної торгівлі.

rss