22.04.2011
 В Кременчуці починаються традиційні відключення гарячої води. Якзавжди Кременчуцька ТЕЦ і ТЕЦ вагонзаводу здійснюють ремонт теплових мереж у весняно-літній період, а тому кременчужанам доведеться терпіти незручності. Першими без гарячого водопостачання в цьому році опиняться будинки в нагірній частині Кременчука. Там відключать гарячу воду уже із 26 квітня. І триватиме це до 31 травня. Найдовше блага цивілізації позбавлять жителів центру. Без гарячої води їм доведеться сидіти понад півтора літніх місяці - весь червень і аж до 24 липня. Весь червень сидітиме без гарячої води також Раківка. В липні гріти воду доведеться жителям Першого занасипу, у серпні – мешканцям Третього занасипу. На Молодіжному гаряче водопостачання відключать з 25 липня по 28 серпня. А ось Кразівську ТЕЦ профілактичні роботи очікують вже восени. Отже в деяких будинках по вулиці Київській, Московській і Миру гаряча вода буде відсутня з 29 серпня по 2 жовтня.

22.04.2011
 Різких стрибків цін перед Великоднем в Кременчуці не спостерігалося. Про це повідомила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. За її словами, курячі яйця, як і очікувалося, здорожчали. Втім, не на стільки, щоб запроваджувати якихось заходів. Максимально яйця зросли в ціні на 15%. Також за словами Людмили Жорняк, здорожчала свинина, але водночас, подешевшала яловиччина. Тобто зараз в місті вирізка обох видів цього м’яса коливається в межах 60 грн. За даними на сьогоднішній день, суттєвого здорожчання того чи іншого виду подуктів в Кременчуці не було.

22.04.2011
 В Кременчуці продавчиню піймали під час продажу пива неповнолітньому. За дорученням Полтавської облдержадміністрації, зараз по всій області проводяться рейди. Міліція і працівники влади перевіряють, як продавці дотримуються закону, згідно з яким в Україні категорично заборонено продавати спиртне і сигарети неповнолітнім. І перша ластівка вже є, - повідомили в управління торгівлі. В магазині по вулиці Першотравневій 16-річному підлітку продавець продала пиво. Міліція вже склала відповідний протокол. До речі, продавцю за таке правопорушення доведеться сплатити штраф у розмірі від 51 до 340 грн. Покарання та продаж спиртного і сигарет дітям може понести і власник магазину. Але тут штрафи суворіші: від 510 до 1700 грн..

22.04.2011
 Сьогодні почав роботу Придніпровський парк у Кременчуці. Як повідомив заступник міського голови Віталій Малецький, в головному парку почали працювати атракціони. Зокрема 5 стаціонарних і 4 атракціони, які встановили приватні підприємці. Поки що це відкриття неофіційне, каже Малецький. На повну потужність Придніпровський парк запрацює 9 травня. Віце-мер каже, на свято Перемоги в парку планується організувати серйозну програму, яка почнеться опівдні і триватиме до пізнього вечора

rss