22.04.2013
 «До Дня міста в Кременчуці не залишиться жодної ями на дорогах», - таку обіцянку міський голова Олег Бабаєв дав під час зустрічі з кременчуцькими автомобілістами – представниками громадських організацій. Повторив мер вкотре і план ремонту доріг у Кременчуці. Так, до Дня міста кременчужани мають побачити вже оновлену вулицю Леніна. За рахунок Укравтодору знову ремонтуватимуть вулицю 60 річчя Жовтня від Московської до вулиці Вадима Бойка. Але гроші раніше вересня не чекають. А ось 13 мільйонів гривень на завершення ремонту проспекту 50 років Жовтня від НПЗ чекають найближчим часом. Натомість вулиця Пролетарська так і залишиться без ремонту. І хоч як не хотіли її цього року розширити і знести всі каштани – грошей немає.

22.04.2013
 26, 27 та 28 квітня в Кременчуці відключають воду. Буде проводитись масштабний ремонт мереж і обладнання. Жителів просять зробити максимальні запаси. Водоканал зобов’язався забезпечити підвезення питної води. Водопостачання буде відключено в ніч із четверга 25 квітня на п’ятницю 26 квітня, тобто вже після 0 годин воду можна не чекати. О 5-тій ранку понеділка, 29 квітня, в кранах кременчужан буде йти уже чиста вода. Включать її раніше, але спочатку мають здійснити промивку трубопроводів та резервуарів.

22.04.2013
 Кременчуцька влада має намір підняти вартість проїзду в автобусах до 1,75 грн. Проект відповідного рішення опублікований на сайті міської ради. Зараз кременчужани платять за проїзд в автобусі звичайного режиму 1,50 грн. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міськвиконком оприлюднив на сайті міськради проект рішення, згідно з яким вартість проїзду збільшиться в міських тролейбусах, — до 1,50 грн. орієнтовною датою дії нових тарифів називають 1 червня.

rss