22.05.2012
 У Кременчуці колишня вихователька дитсадка вкрала у дитини золоті сережки. Про інцидент, який стався 17 травня, розповідають у міському управлінні міліції. 27-річна жінка прийшла на колишню роботу, щоб завершити справи. У цей момент трирічна дівчинка забігла до роздягальні, щоб залишити свою іграшку. Там вона зустріла "тьотю", яка сказала, що дівчинці потрібно поправити сережки. Злодюжка так ретельно "поправляла" прикраси, що у дитини розпухли вуха і вона почала плакати. А вихователька встигла зникнути разом із "трофеєм". Коли жінку затримали правоохоронці, вона вже встигла здати золоті сережки до ломбарду. Нині за фактом вирішується питання про порушення кримінальної справи.

22.05.2012
 У Кременчуці гроші від облігацій повністю підуть на закупку тролейбусів. 25 мільйонів гривень, які місто планує виручити за продаж муніципальних облігацій, планують пустити на придбання тролейбусів. Відповідне питання винесено на порядок денний сесії міськради, яка пройде 29 травня. Раніше планувалося, що 10 млн. грн. піде на закупку нових атракціонів в Придніпровському парку. За словами віце–мера Володимира Тараторіна, мерія планує придбати 15 тролейбусів, а на нові атракціони у парка недостатньо потужностей.

22.05.2012
 23 травня до кременчуцького берега причалить «Літературний пароплав». Акція під такою назвою стартувала у Києві у рамках VIII Міжнародної книжкової виставки-ярмарку. Творче турне на пароплаві по Дніпру і Чорному морю зібрало разом українських і російських письменників, літературознавців, книговидавців, журналістів. Участь в акції беруть Віктор Шендерович, Ігор Іртєньєв, Марія Вайсман, Максим Амелин, Олександр Кабаков і інші. Українських літераторів представляють Марія Матіос, Ірен Роздобудько, Лесь Подерв’янский, Борис Бурда, Сергій Жадан, Ірена Карпа. 23 травня, орієнтовно о 10-тій, пароплав прибуде в Кременчук.

22.05.2012
 Кременчуцькій міліції спілкуватися із іноземцями допоможуть студенти. На час проведення в Україні Євро-2012 у кременчуцької міліції будуть чергувати студенти-перекладачі. Про це повідомив заступник начальника міського управління міліції Віктор Литвинюк. За його словами, перекладачами забезпечена кожна чергова частина. Якщо іноземці, що заїхали в наше місто, звернуться по допомогу в міліцію, то молоді люди допоможуть порозумітися.

rss