22.05.2013
 У Кременчуці проживає 24 офіційні мільйонери. Про це повідомили в Державній податковій службі в Полтавській області. За їх даними, в Полтаві проживає 20 мільйонерів. За підсумками декларування прибутків громадян за минулий рік, загалом в області проживає 52 мільйонери. У податковій відзначили, що максимальна сума доходу, яку задекларували жителі області, склала 22,5 млн грн.

22.05.2013
 У Кременчуці партійні кадрові перестановки. Новим главою міської організації Партії регіонів обраний голова наглядової ради заводу «Кредмаш», депутат Полтавської облради Микола Данилейко. Таке рішення 21 травня, увечері прийняли члени кременчуцької міської партконференції. Кандидатуру Данилейка запропонував глава облорганизации Партії регіонів Олександр Удовиченко. За йоголовами, попоредній керівник кременчуцьких регіоніалів Микола Черниш попросився перепочити.

22.05.2013
 Клумба з календарною датою може з’явитися біля Міського краєзнавчого музею. Так хочуть згадати традиції 30-х років минулого століття, коли такі клумби були звичними на вулицях нашого міста. Як розповіла директор Міського краєзнавчого музею Алла Гайшинська, на території музею є фонтан. І раніше в планах було його реконструювати. Але, як зазначає пані Гайшинська, на реконструкцію фонтану потрібно чималу суму і надалі його експлуатація коштуватиме недешево. А музей не може взяти на себе такі витрати. Тож вирішено, що на місці фонтану облаштують клумбу календар.

22.05.2013
 У Кременчуці майже напередодні повністю згоріла база відпочинку «Шарада». яка розташована на човновій станції, що на Крюківській дамбі. Про це стало відомо сьогодні від пожежних. За даними ж Держтехногенбезпеки, займання на базі сталося вдень - горіла дерев'яна 2-поверхова будівля. Вогонь знищив приміщення адмінстрації і літній майданчик для відпочинку, згоріла офісна і побутова техніка на другому поверсі, металопластикові вікна, дах (64 кв. м). На першому поверсі вилетіли чотири вікна. Вогонь гасили чотири підрозділи пожежників. За попередніми даними, причиною пожежі є порушення під час експлуатації газового балону на кухні ресторану.

rss