22.06.2011
 В Кременчуці хвилину мовчання не помітила більшість кременчужан. 22 червня в 10.00 в Кременчуці планували на хвилину зупинити транспорт, водії в цей час мали увімкнути сигнали і таким чином ушанувати пам'ять загиблих у війні. Тим більше, що минуло 70-років із дня початку Великої Вітчизняної війни. Втім, як довелося переконатися, транспорт в Кременчуці не зупинявся і сигналили лише поодинокі маршрутки. Власне хвилина мовчання відбулася тільки на офіційному заході біля меморіалу «Вічно живим». За приблизними підрахунками на мітинг зібралося близько 500 людей – частина з яких люди похилого віку. І хоча, сам мітинг тривав недовго – близько 20 хвилин, кілька учасників знепритомніли. Одну стареньку жінку особисто на руках до «швидкої» відніс міський голова Олег Бабаєв. Допомога знадобилася також ще трьом кременчужанам і з різних причин – повідомив Відкритому радіо керівник «швидкої» Ігор Дубницький.

22.06.2011
 В Кременчуці закривають Краєзнавчий музей. Це пов'язано з капітальним ремонтом споруди. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому з посиланням на заступника міського голови з питань будівництва Миколу Воловика, з 26 червня і до кінця року Краєзнавчий музей буде закритий для відвідувачів. За цей час буде відремонтований фасад музею, буде нанесена нова декоративна штукатурка. Будівлю повністю утеплять, замінять вікна і покрівлю. На капремонт музею міськвиконком днями виділив 3, 5 млн. грн. Ремонтні роботи вестиме фірма «Житлобуд».

22.06.2011
 На день молоді в Кременчуці КрАЗ представить як нові машини, так і ретроавтомобілі та сучасні байки. Також буде представлено картинги, позашляховики і військова техніка Кременчуцького гарнізону. Оргкомітет напередодні затвердив остаточний план заходів на святкові День молоді і День Конституції. АвтоКрАЗ-шоу розпочнеться на площі Перемоги 26 червня о 10-тій ранку. Як повідомили організатори автошоу, генеральний директор ХК «АвтоКрАЗ» Сергій Сазонов передасть міському голові Олегу Бабаєву ключі від автомобілів-сміттєвозів, які працюватимуть у місті. Для всіх відвідувачів виставки проведуть лотерею з розіграшу цінних призів. О 17 годині 26 червня на тій же площі Перемоги розпочнеться святковий концерт.

rss