22.06.2012
 У Кременчуці в річці Дніпро почала гинути риба. Це спричнинено зниженням рівня кисню у річковій воді. Згідно з даними «Водоканалу», рівень кисню опустився в Дніпрі до відмітки 3 міліграми на літр, при мінімальній нормі — 6 мг. У зв'язку з цим міськвиконком направив телефонограму в держуправління охорони довкілля області, а також начальнику Полтавського регіонального управління водних ресурсів з проханням збільшити спуск води через греблю і не допустити масової загибелі риби. Водночас, вода у кременчуцькій мережі водопостачання відповідає санітарним нормам. Про це повідомив головний лікар міської СЕС Віктор Самойленко.

22.06.2012
 Гаряче водопостачання в центрі Кременчука можуть не поновити вчасно. На вулиці Свердлова в Кременчуці роботи по заміні тепломагістралі зупинені. Керівництво ТЕЦ «Полтаваобленерго» не упевнене в тому, що вдасться вчасно завершити ремонт тепломереж в центрі - до 22 липня. Як повідомляє telegraf.in.ua із посиланням на головного інженера Кременчуцької ТЕЦ Сергія Солдатова, керівництво обленерго досі не уклало договір на постачання матеріалів, потрібних для виконання робіт. Ціна ж питання - не копійки, а мільйони. Міський голова Олег Бабаєв минулого тижня заявив, що «Полтаваобленерго» зриває підготовку до зими і повідомив, що надіслав лист міністрові енергетики. Повинна була відбутися зустріч мера з головою правління «Полтаваобленерго» Євгенієм Засименко, але він доки не відгукнувся на запрошення.

22.06.2012
 Дещо краще складається сиуація у КП «Теплоенерго», що подає тепло і горячу воду на Раківку. У той район гарячу воду обіцяють подати вчасно — з 1 липня. Теплоенергетики закінчують ремонтні роботи. Відповідно ж до графіку, у зв'язку з профілактичними ремонтами мереж, з 1 липня по 1 серпня гарячу воду відключать Першиму Занасипу. Керівник КП «Теплоенерго», Дмитро Питулько відзначив, що «Теплоэнерго» ще не отримало ліміти газу, але вважає, що це питання буде вирішено. Борг підприємства перед НАК «Нафтогаз України» складає 25 млн грн., з них 16 млн грн. - різниця в тарифах, яку повинна погасити держава. Борг населення за спожиті послуги на сьогодні складає більше 8 мільйонів гривень.

22.06.2012
 Кременчуцькі регіонали висунули кандидатом в нардепи Олега Надошу. Відповідне рішення було прийнято на міській партійній конференції, 21 червня. За словами головного кременчуцього регіоанала Миколи Черниша, партактив підтримує кандидатуру діючого нардепа. Присутній на конференції обласний керманич регіоналів, голова облдержадміністрації Олександр Удовиченко заявив, що також розглядалася кандидатура директора «Кредмаша» Миколи Данилейка. Проте той не виявив бажання йти на виюори до Верховної Ради. Данилейко сказав, що він господарник і не хоче кидати підприємство, - додав Удовиченко.

rss