22.07.2011
 Із 25 липня центр Кременчука без гарячої води. Про це повідомили сьогодні зі служби оперативного контролю. Кременчуцька ТЕЦ розпочинає профілактичні роботи на мережах теплозабезпечення району. Згідно із планом, гарячого водопостачання в районі не буде до 18 вересня. Без гарячої води на разі також Перший Занасип. Там обіцяють поновити блага цивілізації з 1 серпня. Гаряча вода також відключена у будинках, які обслуговує ТЕЦ «КрАЗ». В цих багатоповерхівках гарячу воду відновлять із 4 серпня.

22.07.2011
 Борг за оренду землі в Кременчуці не зменшується. Про таке повідомляють з міського управління землекористування. «Ті, хто не платив, не платять і надалі», - каже керівник управління Тетятна Дворова. За її словами, її управління проело звірку з податковою, і наразі всі справи перебувають на розгляді в прокуратурі. Серед найбільших боржників тетяна Дворова назвала ПП «Транспортний союз», НВП Укркомцентр, Біоактив, торговий дім Весна, Косметик-центр. Борги цих підприємств складаюит десятки і сотні тисяч гривень. Нагадаю, станом на 1 липня цього року загальний борг по місту за оренду землі перевищував 2 млн. грн.

22.07.2011
 В Кременчуцькому водосховищі гіршає вода. Перші зверення про це уже почали надходити до екологічного відділу Кременчука, повідомив начальник відділу Геннадій Демьохін. За його словами, на окремих ділянках водосховища уже спостерігається і замор риби, який можливо пов’язаний із низьким рівнем кисню у воді. У спеку, за даними водоканалу, рівень кисню в Кременчуцькому морі мав мінімальні показники. Втім, головний еколог міста покладає надії на дощ, що , на його думку, має піліпшити ситуацію. Тим часом, у Дніпрі і Сухому Кагамлику купатися можна, кажуть у Кременчуцькій СЕС. Вода в нормі.

22.07.2011
 По дорозі на Кременчук в ДТП потрапила київська маршрутка. Серед пасажирів був один кременчужанин. Як повідомляється, аварія сталася 21 липня близько другої години дня непдалік села Липове. Легковий автомобіль «Тойота-Солара» під керуванням 26-річної жінки-водія зіткнувся з пасажирським мікроавтобусом «Мерседес-бенц». Останній їхав за маршрутом «Київ-Кременчук». В ДАІ області повідомили про десятьох постраждалих. Дев’ятеро – це пасажири маршрутки. Майже всі вони – мешканці Києва. Як повідомив сайт Телеграф, у числі постраждалих один 33-річний кременчужанин. У нього перелом ключиці. У пасажирів маршрутки струс мозку, садна, ушиби. Дітей серед них немає. Постраждала і водій Тойоти. У неї перелом стегна, дівчина у важкому стані. Всі постраждалі були доправлені до Градизької лікарні.

rss