22.07.2013
 Кременчук знову позичатиме гроші на зарплати. Міськвиконком вже втретє за цей рік звернеться в Мінфін за позикою, щоб вчасно виплатити зарплату медикам, педагогам та усім бюджетникам. Про це повідомила заступник міського голови з фінансових питань Тетяна Неїленко. За її словами, це буде середньострокова позика на 13,5 млн грн. В травні місто вже позичало 28 млн грн. Як і прогнозували фінансисти, грошей вистачило на два місяці. Тетяна Неїленко відзначила, що ще не профинанасированими є витрати на 2 млн грн., заявки «висять» з червня.

22.07.2013
 Кременчук посів 18 місце (з 32) в списку кращих міст для бізнесу за версією журналу Forbes. Ділове видання вже удруге оцінило привабливість українських міст для інвесторів. Київ до дослідження не увійшов. Водночас, Forbes низько оцінив людський капітал Кременчука (гірші справи тільки в Луцьку і Ужгороді), а також інвестиційний клімат, гірше тільки в Дніпродзержинську. За купівельною спроможністю Кременчук на 15 місці, за розвитком інфраструктури - 19-й. Єдине, чим за версією Forbes наше місто може пишатися, так це економічною стійкістю – за цим показником ми на другому місці (перша - Вінниця).

22.07.2013
 У деяких кременчуцьких школах зроблять капремонти. Щоправда, поки що у чотирьох. Пощастило 1-й, 10-й, 19-й та 20-й школам. Сюди перевели дітей із ЗОШ №№ 13 та 14, які закрили. Про це розповів заступник міського голови Віктор Калашник. Капітальні ремонти проведуть в першу чергу у тих школах, у яких цього навчального року збільшиться кількість учнів. За словами Віктора Калашника, у ЗОШ №1 відремонтують спортзал, у ЗОШ №19 - класи, у 20-й – замінять вікна у класах та також відремонтують спортзал. А ось у спецшколі №10 з поглибленним вивченням іноземної мови планують закінчити оснащення лінгафонного кабінету.

22.07.2013
 Офіційне відкриття Сорочинського ярмарку заплановане 20 серпня об 11.00, повідомляє прес-служба ТОВ «Сорочинський ярмарок». Наразі підготовка до ярмарку увійшла в активну фазу. Надходять заявки від підприємств-виробників України, Організатори традиційно обіцяють насичену та цікаву розважальну програму. Цьогоріч плануються майстер-класи з ляльки-мотанки, гончарства, соломоплетіння та травомотання, ліплення свічок, аквагриму, виготовлення різноманітних сувенірів та прикрас, оберегів та іграшок.

rss