22.08.2012
 Якою мовою має спілкуватися Кременчук? Чи є у народного депутата час займатися кременчуцькими справами? Та чого варта робота народного обранця? Відповіді на відверті запитання і просто душевна розмова. Гість «Відкритого радіо» - народний депутат України Олег Надоша . Спецвипуск програми «Кава з перцем» цього четверга, 23 серпня. Відповіді слухайте о 14-ій годині на 102,5 ФМ.

22.08.2012
 Кременчужан запрошують на ярмарку пасічників. 23 серпня у Кременчуці відбудеться святкове ярмаркування пасічників Придніпровської (Градижсько-Кременчуцької) спілки бджолярів. Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому. Такий захід проходитиме в рамках урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України. Місце проведення заходу - площа біля Міського палацу культури. Режим роботи ярмарку: з 10 до 18 години. Пасічники пропонуватимуть відвідувачам якісні та різноманітні продукти бджільництва: мед, забрус, медові напої і оздоровчу бджолопродукцію (медовуху, прополіс, лікувальні настоянки, віск). Майстри-бджолярі також повідають рецепти медового квасу та нададуть поради щодо лікування, поділяться досвідом бджільництва.

22.08.2012
 Міська влада визначилася з часом проведенния урочистих лінійок на День знань. У суботу, 1 вересня вони почнуться в кременчуцьких школах в 9.00. Після лінійок і першого уроку школярів відпустять додому, а справжнє навчання почнеться вже з понеділка, 3 вересня. Водночас, у цьому навчальному році учнів 1-4 класів чекають нововведення. Їх не будуть оцінювати з чотирьох предметах: фізичній культурі, музиці, образотворчому мистецтву і охороні здоров'я. Про це повідомили в міському управлінні освіти. Нові методичні рекомендації передбачають, що успіхи молодших школярів по цих предметах оцінюються вербально — тобто словом учителя. У оцінюванні по цих же предметах старших школярів змін не немає.

22.08.2012
 Кременчук другий в області за рівнем зарплатнію Найбільша ж заробітна плата на Полтавщині найбільші в сусідньому Комсомольську. Так в середньому одному працівнику там нараховують 4056 грн на місяць, - повідомили в головному управлінні статистики в Полтавській області. Друге місце посідає Кременчук із зарплатнею у 3251 грн. Замикає трійку лідерів Диканський район. Тут середня заробітна плата одного працівника становить 2988 грн. Четверте місце посів обласний центр. Полтавці в середньому отримують 2803 грн на місяць. Нагадаємо, середня заробітна плата на Полтавщині у першому півріччі становить 2729 грн.

rss