22.08.2013
 Кременчуцькі санлікарі вже фіксують випадки отруєння грибами. Начальник Держепідемслужби Кременчука Сергій Кузьменко нагадав, що торік на Полтавщині зафіксовано 45 отруєнь грибами,п’ятеро людей, що отруїлися грибами, померли. Цього року статистика отруєнь в Україні також є невтішною. На сьогоднішній день вона вже налічує 17 фактів, з них 3 - у нашому регіоні, утому числі 1 – у Кременчуці. Наразі санлікарі не рекомендують кременчужанам купувати дикорослі гриби та консервовану продукцію, до складу якої вони входять. Особливо ця рекомендація стосується стихійної торгівлі, адже товар, що на них реалізується, не проходить лабораторних обстежень. Окрім того, Сергій Кузьменко зауважив, що суворо забороняється годувати грибами дітей.

22.08.2013
 У Кременчуці відкрилася виставка живопису на шовку за мотивами народних пісень. Вернісаж під назвою «Співаночки» проходить у міській художній галереї. Художниця Ганна Арламова, яка зараз живе і працює в Німеччині, презентує 58 своїх унікальних творів - живопис на шовку. Зауважимо, що Виставку «Співаночки» можна подивитися в Міській художній галереї за адресою вул. Коцюбинского, 4, по 7 вересня щодня з 10.00 до 16.30 окрім п'ятниці і суботи.

22.08.2013
 У Кременчуці відбудеться свій парад вишиванок. Дійство відбудеться 24 серпня на площі Незалежності. Початок о 16 годині - повідомляє кременчуцька міськрайонна організація «Просвіта», яке і стало організатором проекту. Усі учасники Параду з площі Незалежності пройдуть по набережній Дніпра до пам'ятника Тарасу Шевченку, щоб покласти квіти і ушанувати пам'ять Великого Кобзаря. Окрім Параду вишитих сорочок, кременчужанам обіцяють невеликий концерт за участі поетів місцевого союзу літераторів, а також виступ народних колективів. Нагадаємо, що того ж дня делегація з Кременчука візьме участь у Всеукраїнську параді вишиванок, який пройде у Києві.

rss