22.10.2012
 На Молодіжному чоловік упродовж 5 годин знущався із співмешканки і її 10-річної дочки. Про це повідомили в УМВС України в Полтавській області. Згідно з інформацією правоохоронців, до них звернулася жінка з проханням виселити співмешканця, разом з яким вона і його дочку знімали квартиру. За її словами, чоловік бив їх, погрожував відрізувати пальці. Побої і подряпини по усьому тілу у жінки зафіксували експерти. Дочка в результаті інциденту не постраждала. Як повідомили в міліції, оперативна група відразу виїхала за вказаною адресою. 26-річний співмешканець жінки був удома. Його затримали. З'ясувалося, що чоловік поводився агресивно, тому що співмешканка докоряла йому в листуванні з іншою жінкою в мережі Інтернет. Перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, він напав на кременчужанку і її неповнолітню дочку. Затриманий пояснив це «тимчасовим помутнінням».

22.10.2012
 Укрзалізниця змінила графік руху потягу "Кременчук-Київ" . Як повідомляє telegraf.in.ua, про такі зміни гендиректора відомства Володимира Козака раніше просили на зустрічі користувачі соціальної мережі Facebook. З 9 листопада потяг вирушатиме в рейс із станції Кременчук на годину пізніше а дорогою назад прибуватиме на станцію Кременчук на годину раніше. Цей графік зручніший для бригад потягів. З 9 листопада відправлення з Кременчука о 6 годин 58 хв., прибуття до станції Киев-Пассажирский в 12 годин 20 хв. Із станції Киев-Пассажирский потяг вирушатиме в 17 годин 30 хв., Прибуття в Кременчук - в 22 години 55 хв. Також скорочена стоянка потягу на станції Ромодан.

22.10.2012
 Кременчуцький комунтранс зазнає збитків на роздільному зборі сміття. Але відмовлятися від технології не збираються. Бо це єдиний екологічно прийнятний спосіб зменшити гори сміття на Деївському звалищі, зазначила інженер КАТП 16-28 з охорони навколишнього середовища Ганна Титова. За 8 місяців цього року КАТП витратило на сортування сміття близько 237 із половиною тисяч гривень. У цю суму ввійшли витрати на паливо та енергетику, оплату праці та відрахування на соціальний захист та спецхарчування працівників. Економічного ефекту не було, бо збитки підприємства на роздільному смітті склали майже 50 тисяч гривень. Ганна Титова нагадала, що, потрапляючи в ґрунт, скло і пластик, розкладаються від 500 до 2000 років. А скло ще й порушує структуру ґрунту, а при тлінні пластика на звалищах утворюються канцерогени.

rss