22.11.2011
 У Кременчуці нова екологічна лабораторія вже фіксує забруднення повітря. Виїжджають здебільшого за скаргами кременчужан, яким дошкуляє смердюче повітря із підприємств. А усі заміри лабораторії передаються для відповідного реагування у міську санстанцію. У міському відділі екобезпеки кажуть, що звернутися із скаргою на телефон 1563, може будь-який мешканець міста, який запідозрив шкідливий викид із підприємств. Але пересувна еколабораторія виїджає на перевірку інформації, якщо схожих скарг було не менше п’яти із одного району. Це потрібно щоб виключити суб’єктивний фактор. До речі, за неповний місяць роботи мобільна лабораторія вже тричі виїжджала на виклики кременчужан і кожного разу фіксувала перевищення концентрації забруднюючих речовин - на Раківці від стальзавода і двічі на Молодіжному - з підвітряного боку заводу техвуглецю. Із керівнитцвом заводу техвуглицю вже порозумілися. Керівники поросили зробити додаткові заміри, щоб виявити джерело витоку шкідливих виробничих викідів із заводу і усунити їх.

22.11.2011
 У Кременчуці 18-річна дівчина намагалася вкрасти чужий гараж. Юна спритниця пояснить після затримання, що потребувала грошей. А спонукала її до крадіжки підслухана якось розмова двох чоловіків. Один мужчина хвалився іншому, що отримав непоганий зиск від здачі свого власного гаража на металобрухт. Одначе, у дівчини не було власного гаражу. Тож вона обрала чужий на Третьому Занасипу. Він належав пенсіонерці, яка їм давно не користувалася. А щоб вивезти габаритний вантаж дівчині потрібна була чоловіча сила. Вона й попросила допомогти свого співмешканця, який стверджує, що про крадіжку й гадки немав. Серед білого дня чужий гараж завантажили на борт крана-маніпулятора. Це побачили пильні сусіди і повідомили у міліцію. Похання дільничного показати документи на гараж виявило, що дівчина немає жодного стосунку до споруди. Відносно дівчини вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом крадіжки.

22.11.2011
 У Кременчуці буде більше нових тролейбусів. Планується, що електромашини будуть на автономному ходу, тобто 200 метрів проїджатимуть без електроживлення. У планах міської влади придбати 10–15 нових тролейбусів вже наступного року. За словами заступника міського голови, який курирує транспорт, Володимира Тараторіна, частину коштів на їх придбання виділить місто, а частину залучатимуть кошти інвесторів. «Вже ведуться переговори з виробником», – зазначив Володимир Тараторін. Скоріш за все нові тролейбуси їздитимуть центральною частиною міста. Бо у перспективі - реконструкція вулиці Красіна і продовження тролейбусного маршруту до заводу «Ампер». Закупати нові тролейбуси будуть швидше за все у Луцьку - підприємства «Богдан-моторс». Орієнтовно вартість одного тролейбуса 2 мільйони гривень.

22.11.2011
 Кременчук у День пам’яті жертв Голодомору запалить свічки. 25 листопада об 11 годині біля пам’ятного знаку «Жертвам голодомору» на вулиці Бетонній відбудеться меморіальний мітинг та покладання квітів. А в суботу, 26 листопада о 16 годині буде проведено акцію «Запали свічку». На площі Незалежності кременчужани викладатимуть символічний хрест із запалених свічок. В цей же час пам'ять загиблих від голодомору вшанують хвилиною мовчання. Ті, хто не зможе прийти на площу, можуть долучитися до вшанування, запаливши свічку на вікні.

rss