22.12.2011
 У Полтавській області планують побудувати нове місто на 35 тисяч населення. Про це на нараді в Полтавській облдержадмінстрації повідомила головний архітектор проектів інституту проектування міст Ганна Аликова. За її словами, нове місто планують будувати в Козельщанському районі. "Це безпрецедентна подія, оскільки в Україні нові міста не створювали з часів будівництва атомних електростанцій. Враховуючи розвиток промисловості Кременчуцького району, там на базі залізорудних родовищ з'явиться величезний комплекс площею в 3 тис. га. В зв'язку з цим зникнуть 14 населених пунктів. 2-2,5 тисячі жителів району мають переселити в інші місця, але вони побажали залишитися на малій батьківщині", - зазначила головний архітектор. За словами Айликової, в новому місті житимуть люди, які працюватимуть на Білановському і Єристівському ГЗК. Разом із тим, у Полтавській облдержадімністрації поки не називають термінів початку будівництва міста.

22.12.2011
 На Полтавщині планують відкрити пральні для пенсіонерів. Підрозділи з надання послуг прання білизни планують відкрити з наступного року майже у кожному районі області. Їх створять на базі міні-будинків побуту, які з’явилися в регіоні цьогоріч. Про це повідомляє сайт Новини Полтавщини із посиланням на керівника обласного управління праці та соцзахисту населення Людмила Корнієнко. За її словами, таким чином ветернаи, інваліди і пенсіонери забезпечуються послугами, які не надаються на сьогодні іншими структурами. По-друге, залишаються кошти в місцевих бюджетах і створюютьсяробочі місця, зокрема, в селах.

22.12.2011
 У Кременчуці перевірять продавців піротехніки. Як повідомили на засіданні міської комісії з питань техногенно–екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, лише два підприємця мають дозвіл торгувати піротехнічними засобами у Кременчуці. Інші, хто реалізовує піротехнічну продукцію, робить це незаконно. Щоби виявити таких «горе–продавців» у Кременчуці пройдуть рейди по магазинах і ринках, де можуть «з рук» продавати піротехніку. Перевірки по виявленню фактів незаконної реалізації піротехнічних виробів проводитимуть фахівці міського відділу Управління Держтехнобезпеки. Разом, із тим, кременчужан закликають ретельно обирати піротехнічні вироби.

22.12.2011
 У п’ятницю 23 грудня, у Кременчуці засяє вогнями головна міська ялинка на площі Незалежності. Урочистості призначені на 15- ту годину. Традиційно дійство розпочнеться невеличкою виставою за участю новорічних казкових героїв, які привітають маленьких кременчужан з Новим Роком та за допомогою Діда Мороза та Снігуроньки разом з малюками запалять ялинку. На дітей також чекатимуть різноманітні ігрові конкурси та солодкі сюрпризи.

rss