23.02.2012
 Знаменитий Доктро Хаус взяв шлюб із кременчужанкою. Це не жарт, а сюжет 13 серії 8-го сезону телесеріалу «Доктро Хаус». 20 лютого відбулася прем’єра цієї серії на телеканалі Fox . Згідно з сюжетом, Хаус одружився із українкою Домінікою Петровою, щоб допомогти їй отримати "ґрін карту", а з нею і право на проживання та роботу в США, - повідомляє Zaxid.net із посиланням на myReport. Цікаво, що Домініка походить з Кременчука і внеї багато родичів. Поміж іншого, у цій серії у помешканні Ґреґорі Хауса з'являється портрет Тараса Шевченка. Причому Хаус вішає вдома портрет Тараса Шевченка зі словами: "Твоя бабця гаряченька штучка" А потім, почувши від дружини у відповідь, що це великий український поет, питається чи не він бува написав рядки «Як тебе не любити мій Кременчук». Додамо, що прем’єру 13 серії 8-го сезону Доктора Хауса подивилося 7 млн американців.

23.02.2012
 Керівництво Крюківського вагонзаводу попередньо підрахувало збитки від пожежі на підприємстві. Як стверджує ТСН ua, із посиланням на голову Наглядової ради підприємства Володимира Приходька, за попередніми даними збитки становлять 100 тис. грн. Крім, Того, Приходько вважає однією із причин пожежі – людське нехлюйство. А МНСники називають однією із найвірогідніших причин – коротке замикання електропроводки на малярній ділянці цеху зборки вантажних вагонів. Загалом, полум'я охопило три фарбувальні камери на площі 630 квадратних метрів. 25 працівників вчасно евакуювали, тож ніхто не постраждав. До речі, за словами працівників заводу у найбільш постраждалій частині цеху були розташовані роздягальні, які майже вщент вигоріли. Багато, хто втратив у вогні не лише верхній одяг, а й документи та гроші.

23.02.2012
 Вартість оренди землі в Кременчуці можуть підвищити. На лютневій сесії міськради розглянуть протест прокурора, в якому від вимагає відмінити знижуючий коефіцієнт 0.65. Це означає відміну знижки в 35% на оренду землі в Кременчуці. Згідно з проектом рішення, протест прокурора пропонують задовольнити. Поки що на засіданнях депутатських комісій це питання розглядається без особливого обговорення. Нагадаємо, раніше прокурор Кременчука Тимофій Кодола заявляв, що оскаржуватиме рішення міськради, згідно з яким запроваджено коригуючий коефіцієнт.

23.02.2012
 Цього року в Кременчуці планують «розвантажити» електромережі. Обласне керівництво компанії «Полтаваоблэнерго» затвердило інвестиційні плани на рік, у тому числі і для Кременчука. Як розповів telegraf.in.ua заступник начальника Кременчуцької філії «Потлаваобленерго» Євген Богодист, запланована повна реконструкція підстанції Власовки, яка забезпечує енергією водозабір «Кременчукводоканал» і водозабір для міської ТЕЦ. На потужній підстанції «Місто», що живить центр і район до пивзаводу, замінять один з трансформаторів на сучасніший. Також планується встановити п'ять нових розвантажувальних (квартальних) трансформаторних підстанцій на лівобережжі міста, замінити трансформатор на підстанції в Крюкові.

rss