23.03.2012
 У міськвиконкомі обговорили майбутній дитячий відпочинок улітку. Цього року в шести заміських таборах Кременчука планується оздоровити понад 4тис 200 дітей. Така інформація прозвучала на засіданні штабу з оздоровлення у виконкомі. П'ять таборів працюватимуть в 3 зміни, а табір «Сонячний» АТ «Укртатнафта» планує провести 4 зміни і відкриється вже з 1 червня. В цей же час стартує зміна в таборі «Ерудит» при Кременчуцькому педучилищі - тепер табір працюватиме в Потоках. З 7 червня стартує зміна в таборі «Енергетик», з 14 червня - в двох комунальних таборах «Зоряний» і «Супутник», з 15 червня - в таборі «Чайка» ВАТ «Кредмаш». З вартістю путівок табори доки визначаються. А вже відомо, що Фонд соціального страхування відшкодовує застрахованим особам частину вартості путівки з розрахунку 40 грн на добу, тобто 840 грн. за 21 день.

23.03.2012
 Кременчуцькі комуністи обіцяють пікетувати сесію міськради. Як повідомили в міськкомі КПУ, акція протесту присвячена ціновому свавіллю і почнеться о 9-тій ранку у вівторок перед будівлею міськвиконкому. На думку організаторів акції, міська влада прийняла не обгрунтоване рішення про чергове підвищення тарифів на холодну воду, водовідведення і вивезення побутових відходів. Одночасно з цим підвищилися тарифи на проводове радіо і телефон. «Нишком» підвищилася ціна на хлібобулочні вироби, - сказано в повідомленні міськкому КПУ. Згідно з повідомленням, комуністи міста ініціюють збір підписів проти підвищення тарифів. Нагадаємо, 27 березня відбудеться сесія міської ради.

23.03.2012
 Іногородній гуляка обкрадав в Кременчуці машини, щоб повернутися додому. Близко години ночі 23 березня на вулиці Гагаріна міліційний патруль побачив три машини із слідами злому. По гарячих слідах затримали 25-річного хлопця- мешканця Дніпропетровська, який, який з’ясувалося крав магнітоли з легковичків. Здобич була легкою: в стареньких машинах «Жигулі», «Волга» і «Победа» не було сигналізації. До ранку міліція навіть не могла знайти господарів авто, повідомила прес-офіцер міського управління міліції Ганна Васенко. Як він пояснив правоохоронцям, приїхав в Кременчук, щоб погуляти. А коли витратив усі гроші, вирішив підзаробити на продажі ним викрадених магнітол, щоб повернутися додому. Проте продати їх завадила міліція.

23.03.2012
 У Кременчуці хлопця викинули із 8-го поверху. Міліція розслідувала нещасний випадок, який стався 20 березня в Кременчуці на Молодіжному : 24-річний хлопець випав з вікна 8-го поверху і помер в лікарні. Спочатку розглядали версію падіння з вікна з необережності, яка грунтувалася на свідченнях його знайомих. Проте після вивчення усіх обставин правоохоронці дійшли висновку, що молода людина впала з висоти не без сторонньої допомоги. На місці події правоохоронці дізналися, що перед загибеллю парубок відпочивав у гучній компанії, яка розпивала спиртні напої. З’ясувалося, що і власник квартири, і його гості, серед яких нерідко був за життя і сам загиблий, зловживали алкогольними напоями та влаштовували побоїща, у зв’язку з чим неодноразово давали пояснення міліції. 20 числа, коли сталася трагедія, між гостем і 46-річним власником квартири сталася бійка. Сварка між чоловіками зав’язалася на кухні. Під час цього захмелілий господар викинув гостя у відчинене вікно.

rss