23.04.2012
 З 26 травня зміниться розклад руху деяких потягів. Проте остаточний графік руху залізничного транпорта, за словами начальника станції "Кременчук" Олени Ольшанской, буде відомий не раніше 10 травня. Зараз змінені графіки руху на місцях ще не отримані. Разом із тим, стало відомо, що з кінця травня (орієнтовно з 26-го числа) зміни торкнутися графіку руху ранкового експреса "Кременчук-Київ". Виїжджати з Кременчука він буде раніше (попередньо 05.55 ранку), а повертатися - пізніше (23.30). У Південній залізниці планують також збільшити кількість вагонів у цьому напрямку. Що стосується вечірнього потягу Кременчук-Київ, його відмінять вже остаточно (зараз потяг курсує тільки 3 рази на тиждень). Також зміни передбачені і за московськими напрямками.Потяг № 79/80 Кременчук — Москвабуде скасований. Замість нього курсуватиме потяг № 92/91 «Кременчук-Полтава-Москва».

23.04.2012
 Першого травня в Кременчуці мітингуватимуть "Свобода", комуністи та профспілки. Всі три організації задекларували старт своїх колон з однієї точки - з площі перед Палацом культури ХК "Кредмаш". Початок одночасної ходи всіх трьох - о 10-00, повідомили у міськвиконкомі. Найбільш амбітна чисельна заявка від комуністів. Прихильники КПУ сподіваються побачити у своїх колонннах до 3-х тисяч демонстрантів. Хоча, за останні років п’ять кількість учасників комуністичної ходи не перевищували 250 чоловік. Підуть цього дня і теж о 10-ій ранку представники місцевої організації партії "Свобода". За їхньої заявкою участь у поході візьмуть три сотні прихильників цієї партії. Таку ж кількість заявивли і представники профіспілок.

23.04.2012
 У Кременчуці знову горіли машини. Вніч на суботу о 3.05 пожежні отримали повідомлення про те, що горить машина Chevrolet Cruze у провулку Героїв Бреста. Як повідомив прокурор міста Тимофій Кодола, згоріла машина належить головному редактору газети міськради «Вісник Кременчука» Миколі Фельдману. Вже відомо, що це підпал. Збиток значний. Постраждали і два автомобілі, що стояли поруч, - повідомив прокурор. За його словами, вже через 20 хвилин після пожежі на Героїв Бреста, пожежних викликали на вулицю Радянську, де також спалахнув автомобіль Subaru. Автівка, яку також напевно підпалили належить директору КП «Ринкова площа» Олександру Гаврилову. Він приятелює із головредом «Вісника». Прокурор додав, що в Кременчуці за останній час вже порушено 4-ри карні справи за підпал автомобілів.

rss