23.04.2013
 Продовжувати реконструкцію Соснового скверу – чи не єдиного зеленого куточка в районі нагірної частини – поки КП «Кременчукводоканал» не в змозі чрез відсутність коштів. За словами директора підприємтсва Віктора Солодяшкіна, 700 тис грн. потрібно на проведення другої черги реконструкції – на асфальтування доріжок та встановлення огорожі. «Поки на це коштів немає, але сам сквер ми намагаємося утримувати в порядку. З 1 травня буде працювати і безкоштовний туалет в Сосновому сквері», - каже директор водоканалу.

23.04.2013
 У Кременчуці в Міському саду може з'явитися розважальний заклад. Ресторан або кафе можуть розмістити у будівлі колишнього Клубу залізничників в Кременчуці. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. Зараз будівля напівзруйнована, тому влада має намір шукати спонсорів для реконструкції з можливим розміщенням там кафе або ресторану. У прес-службі відзначають, що в Міському саду продовжують розчищати озеро, там вже з'явився острівець. Нагадаємо, на облаштування саду, зокрема, поглиблення озера, в 2013 році на планують витратити більше 4 млн гривень.

23.04.2013
 Близько сотні кременчужан станом на минулий тиждень були відключені від каналізації за борги перед КП «Кременчукводоканал». Утім, цифра приблизна, бо вона щодян змінюється. - Відключення каналізації – це краній захід, коли іншого способу стягнути борг уже немає. При цьому всіх абонентів кілька разів попереджають про це. Після попереджень 70-80% боржників приходять і укладають договір на реструктуризацію боргу, - каже заступник директора водоканалу Віталій Одношевний. «Найрекордніша» сума боргу за воду, за даними водоканальців, складала 30 тис грн. Родина з Молодіжного не платила за водопостачання і водовідведення 15 років.

23.04.2013
 У Кременчуці біля «Амстору» хочуть обладнати стоянку для міжміських маршруток. На місці так і не збудованої ковзанки вже найближчим часом може з’явитися майданчик для стоянки міжміських маршруток. Їх туди «переселять» із Привокзальної площі - про такі перспективи повідомив міський голова Олег Бабаєв. За словами міського голови, вже наступного місяця в «Амстору» завершується строк оренди цього майданчика, і у міськвиконкомі не планують продовжувати оренду. До речі, «Амстор» за оренду цієї ділянки сплачував регулярно гроші. Тепер у владі сподіваються, що оренду за стоянку платитимуть перевізники, бо наразі вони це роблять напівлегально.

rss