23.05.2011
 На Полтавщині листоноша підробила підписи пенсіонерів і отримала їхню пенсію. Випадок мав місце у Нових Санжарах. Спочатку до міліції звернувся схвильований чоловік. Мовляв, дружина пішла на роботу, пройшло вже кілька днів, а її досі немає. Жінка працювала листоношею. Її одразу почали шукати. Паралельно із цим до міліції почали надходити і заяви від пенсіонерів про те, що їм не доставили пенсії. Врешті листоношу знайшли. З’ясувалося, що жінка не втрималася від споскуси, маючи при собі чужі гроші. Вона підробила кілька підписів пенсіонерів, а гроші привласнила. Попередньо йдеться про суму в 4 тис. грн.

23.05.2011
 Трагедія на Полтавщині. Двоє дітей потонули у річці Псел. Як повідомил інтернет-видання «Полтавщина», 21 травня двоє школярів з села Каленики Решетилівського району пішли гуляти і не повернулися додому. Відомо, що хлопчик - учень 4-го класу, приїхав у село до бабусі з дідусем. Дівчинка - учениця 2-го класу Калениківської школи. Діти пішли гуляти у суботу, ввечері того дня родичі кинулися їх шукати. На березі річки Псел знайшли одяг та особисті речі школярів. Тіло хлопчика витягли з води місцеві мешканці у цей же день. Тіло дівчинки і досі шукають водолази.

23.05.2011
 З 27-го травня в Кременчуці проводяться випускні вечори. Безпосердньо 27-го числа о 8.30 пролунає останній дзвоник в усіх школах міста. Востаннє від звучатиме для цьогорічних випускників. В школах в урочистій обстановці вони отримають дипломи, медалістів нагороджуватимуть - у міському палаці культури о 15-ій годині 27 травня. За неофіційну частину випускного балу управління освіти і дирекція школи відповідальності уже не несе, - наголосив начальник міськвно Геннадій Москалик. Головна відповідальність в організації випускного балу все ж таки покаладається на батьків і керівництво закладів громадського харчування. Управління освіти звернулося до міліції з проханням посилити патрулі у дні проведення випускних балів – 27, 28 і 29 травня.

23.05.2011
 Кременчук готується до пляжного сезону. Офіційно він розпочинається з 1 червня, але роботи вже ведуться. В першу чергу на центральному пляжі міста. Як повідомив начальник міського житлово-комунального господарства Олександр Любенко, днями управління отримало листа від керівників фірми «Каскад-трейд». Саме ця фірма взяла торік в оренду частину пляжу. Але зараз вони просять розірвати договір оренди на цю ділянку. Натомість, уже є бажаючі взяти центральний пляж під опіку повністю.

rss