23.05.2012
 У Кременчуці 8-річний вихованець школи-інтернату ім Макаренка потрапив під товарний потяг. Подія сталася 22 травня близько 20.00 на залізничній гілці, що веде до Крюківського кар’єроуправленню. Як повідомляють в лінійному відділі міліції на станції «Кременчук», хлопчика госпіталізували в дитячу лікарню з діагнозом відкритий перелом обох кісток правої гомілки, великі клаптеві рани правої стопи і травматичний шок. За словами свідків, хлопчик стрибнув на підніжку вагону товарного потягу, який рухався на невеликій швидкості, не утримався і впав під вагон. Кременчуцька транспортна прокуратура проводить перевірку дій залізничників.

23.05.2012
 У Кременчуці сплеск продуктових крадіжок: крадуть морозиво, каву та качок. Втім, навіть за подібні дрібні крадіжки злодюжкам загрожує кримінальна відповідальність. Серію "їстівних" крадіжок розпочав 18 травня раніше судимий 31-річний кременчужанин. Чоловік вкрав з супермаркету на вулиці Інтернаціоналістів 4 упаковки кави на суму 424 гривні.Вже 20 травня з торгівельної платки на вулиці Мічуріна невідомі зламали замок з морозильної камери і вкрали 2 ящики морозива на суму 1600 гривень. Нині правоохоронці шукають злодіїв. А 21 травня працівники міліції знайшли 41-річну жінку, яка ще наприкінці лютого вкрала сім качок із господарства у селі Недогарки. За всіма фактами вирішується питання про порушення кримінальної справи.

23.05.2012
 Багатодітні сім'ї мають отримати нові посвідчення, що надають право на пільги. Управління праці і соціального захисту звертають увагу на те, що з 2012 року змінилося власне поняття багатодітної родини : до її складу включаються повнолітні діти, які навчаються на денній формі навчання у школах, ПТУ та вузах — до закінчення навчання, але не більше, ніж до 23 років. Багатодітні сім'ї мають знижку у розмірі 50% на оплату житлово-комунальних послуг. Пільга надається управліннями праці і соцзахисту за місцем проживання за наявності посвідчення багатодітної родини. Посвідчення видається на одного з батьків, для цього треба подати низку документів .За посвідченнями треба звертатися в управління у справах сім'ї, дітей і молоді міськвиконкому. А список необхідних документів можна отримати в управліннях праці і соцзахисту за місцем проживання

23.05.2012
 25-ть років від дня заснування відзначає Кременчуцький духовий оркестр. Міський духовий оркестр було створено рішенням міськради в 1987 році з ініціативи прекрасного музиканта, військового диригента Володимира Дзюбенка. Чверть століття духовий оркестр супроводжує всі найзначніші події в нашому місті. Сімнадцятий рік колектив очолює заслужений працівник культури України Володимир Смоляков. На Всеукраїнському конкурсі професійних дух. оркестрів у 2002 році наш колектив став дипломантом і увійшов у десятку найкращих оркестрів України. Концертний репертуар колективу надзвичайно різноманітний – від традиційних маршів до музичних шедеврів світової класики.

rss