23.05.2013
 «Укравтодор» обіцяє відремонтувати державні дороги на території Полтавщини із Кременчука до Полтави та Києва вже цього року. Про це повідомляє telegraf.in.ua із посиланням на главу Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовиченка. За його словами, він провів зустріч з новим керівником «Укравтодору», де. Зокрема, йшла мова про капремонт цих доріг. Губернатор каже, що поставив питання перед новим начальником «Укравтодору» про те, що по території області проїходять два державні шляхи «Кременчук-Полтава« і «Кременчук-Київ», які перебувають в жахливому стані.

23.05.2013
 Ветеринарні лікарі лабораторії Центрального ринку забракували п'ять партій молодої картоплі. Про це повідомила завідуюча лабораторією Тетяна Сливка. Картопля містила велику кількість нітратів. У ній також були виявлені сліди отрутохімікатів, призначених для знищення колорадського жука. За словами Тетяни Сливки, продукцію, що не відповідає нормам, вилучили та утилізували. Ветлікарі радять: купуючи ранню картоплю, кабачки або інші овочі, слід вибирати цілі, стиглі, більшого розміру і без гнилизни. У більших овочах, зокрема, буде менший вміст нітратів.

23.05.2013
 У Кременчуці оголосили конкурс на кращу клумбу. Відповідне рішення прийняв виконком. Взяти участь у конкурсі запрошують підприємства, організації різних форм власності, приватних підприємців, ОСББ, мешканців приватного сектора та багатоквартирних будинікв. Конкурс проходитиме в два етапи - з 17 червня по 21 червня і з 9 вересня по 13 вересня. Визначать переможців конкурсу до 20 вересня за результатами обох етапів. Цим займеться спеціальна комісія. Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно до 1 червня подати письмову заявку у довільній формі на ім'я голови конкурсної комісії - першого затупника міського голови Андрія Погребного з вказівкою юридичної адреси, прізвища, ім'я, по батькові заявника, адреси об'єкту благоустрою, на якому розташована клумба, назви номінації, контактні телефони.

23.05.2013
 З нагоди Всеукраїнського дня велосипедиста, у Кременчуці влаштовують перший у своєму роді велоквест дівчат на підборах. Організатори змагання ГО «Рідне місто», повідомили, що до участі можуть долучитися усі бажачі безстрашні представниці прекрасної половини людства, які можуть пересуватися на двоколісній техніці. Стартує велоквест у парку Миру об 11 годині 25 травня. Переможцям обіцяють цінні призи – вечерю у кафе на 5 персон та грошові винагороди.

rss