23.06.2011
 На Молодіжному гарячу воду обіцяють включити за планом. Тобто 3 липня. В.о. директора Кременчуцької ТЕЦ Сергій Солдатов повідомив, що роботи з підготовки теплових мереж на Молодіжному завершать вчасно. А соь у центральній частині міста початок робіт знову перенесуть на більш пізній термін, тому завершити ремонт в центрі до 1 вересня не вдасться, сказав керівник ТЕЦ. Приблизно ремонт почнуть наприкінці липня і завершать у другій декаді вересня. У міськвиконкомі таким станом справ невдоволені. До міста напередодні запросили керівництво АТ «Полтаваобленерго», але на засідання штабу з підготовки Кременчука до зими воно так і не приїхало. Мер Бабаєв погрожує, що у разі чергового зриву графіків підніматиме це питання на державному рівні.

23.06.2011
 Наступного тижня в Кременчуці почнуть ремонтувати внутрішньоквартальні дороги. Про це повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Любенко. За його словами, дороги в середині житлових кварталів ремонтуватимуть майже у всіх районах міста. І в першу чергу там, де вказали кременчужани у своїх зверненнях. Виконуватиме ремонт „Кременчуцьке шляхове ремонтно-будівельне управління", яке виграло тендер на проведення цих робіт. Нещодавно ШРБУ отримало новий асфальтоукладчик, а найближчим часом очікує 2 катки та 1 фрезу. На ремонт внутрішньоквартальних доріг цього року виділено 900 тисяч гривень.

23.06.2011
 В Кременчуцькому тролейбусному управлінні відкрилися навчальні класи з підготовки водіїв. Цю подію чекали з півроку. І сьогодні відкрили першу групу майбутніх водіїв з 15 чоловік. Усі учні – люди перевжно молоді, із гарним станом здоров’я, більшість уже мають водійські права. У складі групи також троє жінок. Після курсу навчання наприкінці листопада цього року група складатиме іспити в ДАІ, а десь у грудні сяде за кермо тролейбусів. З того часу реально на дороги Кременчука вийде 40 тролейбусів, а не 30 як зараз. Саме нестачу водіїв називають однією з головних причин занепаду тролейбусного руху в місті. Міський голова Олег Бабаєв, оглянувши навчальний клас, заявив, що потурбується про підвищення престижності професії водія тролейбуса. Зокрема, він має намір переглянути у бік збільшення їхню зарплату. Зараз водій тролейбуса отримує трохи більше 1,5 тисячі, мер обіцяє підняти платню до 2 тис. грн. А тим, хто не має власного житла, Бабаєв пообіцяв кімнати в гуртожитках. Загалом при КТУ буде відкрито дві групи для навчання водіїв тролейбусів по 15 чол. кожна.

rss