23.07.2013
 У Кременчуці більше не буде Центру здоров'я. Рішення про його реорганізацію в кабінет здоров'я при Першій міській лікарні виноситься на сесію міської ради. За словами завідувача міським управлінням охорони здоров'я Валерія Литвиненка, реорганізація дозволить заощадити 400 тисяч гривень в рік - не потрібно буде платити зарплату бухгалтеру, прибиральниці, а також - орендну плату. А ось у випадку з реорганізацією Міської Автозаводської поліклініки шляхом приєднання до міської лікарні №4 значної економії коштів не передбачається, адже все залишається як і раніше, лише змінюється юридична особа.

23.07.2013
 24 липня в Кременчуці прийом громадян проведе керівництво ДАІ області. Керівництво управління ДАІ Полтавщини з 22 липня по 15 серпня проводить прийом громадян в районних підрозділах Державтоінспекції. Як повідомили в прес-службі облуправління ДАІ, таким чином правоохоронці хочуть поліпшити взаємодію органів внутрішніх справ з населенням, дізнатися, які питання турбують громадськість, визначити шляхи їх вирішення.

23.07.2013
 Терміни подачі гарячої води на правобережжі Кременчука знову зміщуються. Як повідомив заступник міського голови Валерій Медведовский, гаряча вода з'явиться в кранах жителів Раковки в першій декаді серпня (з 1 по 10 число) – повідомляє telegraf.in.ua. За словами віце-мера, КП «Теплоенерго», яке забезпечує гарячою водою і теплом Раківку, треба розрахуватися з боргами перед ТЕЦ вагонзаводу. - На сесію 30 липня виносять проект рішення, яким депутати повинні дати дозвіл «Теплоенерго» узяти кредит на 12 млн грн., - сказав Валерій Медведовский.

rss