23.09.2011
 Деякі вулиці центру Кременчука отримали гарячу воду. Зокрема це вулиці Красіна, 1905 року і далі в той бік. Загалом називають 5 кварталів, де гаряче водопостачання вдалося відновити. Втім, левова частка центральної частини – ще без гарячої води. Як пояснив начальник міського управління житлово-комунального господарства Олександр Любенко, затримка виникла через те, що Кременчуцька ТЕЦ пізно отримала деталі, зокрема, компенсатори. Любенко повідомив, що у понеділок 26 вересня вже почнуть заповнювати мережі, а із вівторка почнуться гідравлічні випробування. Причому на період цих випробувань гаряче водопостачання буде відключене в усіх районах центру, навіть, там, де зараз вода є. Повністю гаряча вода в усій центральній частині має з’явитися пізно ввечері 28 вересня, або крайній строк – вранці 29-го вересня.

23.09.2011
 Вулицю 60-річчя Жовтня в Кременчуці відкриють десь після 3 жовтня. Точно ще невідомо, але однозначно не раніше. Про це повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Олександр Любенко. За його словами, із 26 вересня вже починають робити під’їзди і підходи, потім одразу приступають до нанесення розмітки. Вулицю 60-річчя Жовтня ремонтують вже майже 2 місяці, але ремонт капітальний і виділено на це майже 3 млн. грн. До речі, на ремонт доріг у Кременчуці наступного року передбачається виділити з державного бюджету 7,5 млн. грн. Про це принаймні написано у проекті держбюджету на 2012 рік, повідомила заступник міського голови Тетяна Неїленко.

23.09.2011
 Мер вирішив всерйоз взятися за стихійні ринки і наведення порядку у виносній торгівлі. «Кавуни в клітках нагадують якійсь пересувний зоопарк», – заявив Олег Бабаєв. На його переконання, це нецивілізовано і аж ніяк не прикрашає місто. Тим більше, що в управлінні архітектури розроблені рекомендації з приводу зовнішнього вигляду тимчасових торговельних точок. Швидше за все, в цьому сезоні, баштанників не чіпатимуть, але якщо вони бажають торгувати і надалі, то клітки їм доведеться замінити на більш презентабельні споруди. А ось стихійній торгівлі в Кременчуці взагалі не місце, – вважає міський голова.

23.09.2011
 У ці вихідні кременчужанам сумувати не доведеться. Та й гостям міста буде на що подивитися. Принаймні так обіцяють організатори святкувань на День міста. Як відомо, Кременчуку виповнюється 440 років. Фестиваль екстремальної культури Екстрім-зон завтра розпочнеться з автопробігу. Близько 60 автомобілів, прикрашених символікою міста, виїдуть об 11-ій ранку від Простору і проїдуть вулицями міста до площі Перемоги, де відбудеться головне дійство. На самому Екстрім-зон чергуватимуть травматолог і «швидка». Фестиваль екстремальної культури хоч і святковий, але все ж таки – з ризиком для здоров’я учасників. Фестиваль триватиме в суботу до 22-ої години. В у неділю зранку на площі Перемоги квітковий парад, парад військової техніки, а з 16-ої години концерт за участю зірок естради. Феєрверк відбудеться о 22-ій годині.

rss