23.11.2011
 Наступного року плата за кременчуцьку землю може зрости. Йдеться про можливість скасування наразі діючого понижувального коефіцієнта 0,65 до оцінки вартості землі. Як зазначив міський голова Олег Бабаєв невдовзі у міськвиконком покличуть керівників промислових підприємств, малого та середнього бізнесу, щоб порадитись, яким буде коефіцієнт і чи буде він взагалі наступного року.У разі скасування понижувального коефіцієнта земля у Кременчуці подорожчає приблизно на 1/3. Утім, влада відзначає, що наразі жодна з фірм не збанкрутіла через ціну на землю, рівень проплат становить 103% з урахуванням боргів минулих років. Від землі відмовились одиниці, переважно ті, хто брав її без особливої потреби, – зазначає міський голова.

23.11.2011
 Головну ялинку Кременчука на пл. Незалежності відкриють 23 грудня. На штучній красуні планують трохи оновити прикраси. А прес-служба Крюківського райвиконкому повідомила, що в районі встановлять аж 10 ялинок. На території Автозаводського району їх буде 13. У Міському палаці культури на новорічні свята пройде 5 ранків для дітей пільгових категорій. На подарунки для 3200 дітлахів з міського бюджету виділено 60 тис. грн.

23.11.2011
 У грудні КАТП-1628 отримає три нові сміттєвози для обслуговування євроконтейнерів для роздільного збирання відходів. Тендер на закупівлю машин виграла ХК «АвтоКрАЗ», а маніпулятори на техніці передбачені німецькі, спеціально для євроконтейнерів. Останні нарешті будуть встановлені по всьому місту. Наразі на території КАТП незадіяними з 2008 р. залишаються близько 400 контейнерів.

rss