23.11.2012
 Міська влада Кременчука наполягає на закритті школи №14. За словами першого віце-мера Андрія Погребного, причина не в тому, що потрібне приміщення для Центру админуслуг, а в необхідності оптимізації мережі загальносвітніх закладів міста. Аргументи перший заступник міського голови виклав під час спеціально скликаної прес-конференції для міских ЗМІ. У міськвиконкомі зазначають, що оптимізація шкіл почнеться вже з наступного року. Першими пропонують об’єднати дві міські школи, які розташовані поруч – ліцей №11 і школу №14, бо обидві школи недоукомплектовані кількісно, а це в свою чергу викликає недофінансування закладів з боку держави. Подібна картина у всіх міських школах – наповнюваність шкіл від 50 до 60 %. Андрій Погрібний зазначив, що ця оптимізація не остання. У Кременчуці 5 шкіл, які можуть оптимізувати. Які саме він не уточнив.

23.11.2012
 Керівників двох підприємств на Полтавщині судитимуть за забруднення річок. Як повідомив прокурор з питань захисту прав громадян і інтересів держави в екологічній сфері Павло Петров, посадовці завдали збитку на суму понад 640 тисяч гривень. Кримінальні справи відносно чиновників розслідувані і спрямовані до судів. Так, начальник комунального підприємства в Полтавському районі допустив самовільне скидання більше 2 тисяч кубометрів неочищених стічних вод в річку Ворскла (збиток - понад 140 тис грн.). Посадовці комунального підприємства в Пирятинском районі допустили наднормативне скидання вод в річку Удай, чим завдали збитку на суму понад 500 тис грн. З метою відшкодування збитку обвинуваченим пред'явлені цивільні позови. Чиновникам же загрожує карна відповідальність за службову халатність, що спричинила тяжкі наслідки) - карається позбавленням волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років і з штрафом до понад 12 тис. грн..

23.11.2012
 Кременчуцькі пенсіонери можуть отримати психологічну допомогу по телефону довіри. У територіальному центрі Крюковского району працює телефон довіри для літніх людей. Самотнім пенсіонерам нагадують, що вони можуть звертатися за безплатною психологічною допомогою. За словами психолога терцентра, питання, з якими звертаються до психолога пенсіонери, в майбутньому дають поштовх до розвитку в терцентрі різних напрямів роботи. Зокрема, останнім часом арт-терапевтические групи, які працюють в терцентрах, проводять терапію мистецтвом. Це і виготовлення українського сувеніра - ляльки-мотанки, виробів з солоного тіста, пісочна терапія. Крім того, працюють групи, де можна навчитися вишивці, орігамі, плетенню та шитву. Телефон довіри для пенсіонерів працює з 14.00 до 17.00. Проконсультуватися можна за тел. 6-02-65.

rss