23.12.2011
 Кременчуцькі чиновники отримають оцінку від міського голови. Олег Бабаев обіцяє оцінювати за п’ятибальною шкалою. Про це він заявив на апаратній нараді. Вже після засідання міський голова розповів журналістам, що оцінка відіб'ється на премії і аж до кадрових рішень. Це стосується тих, тих, хто отримає «двійки». Свою роботу на посаді міського голови Олег Бабаєв оцінив на «трієчку» і додав, що якщо ставити двійку, то. мовляв, вже траба писати заяву та йти. Велику нарада заплановано провести на початку січня 2012 року. Нарада, за словами мера, буде тривалою. Міський голова обіцяє заслухати детальні звіти усіх, на що піде за його словами, не меньше 3-4 годин.

23.12.2011
 Наступного року для комунальних підприємств Кременчука закуплять нову техніку. Передусім йдеться про дорожні машини – повідомляє сайт telegraf.in.ua. Міська влада наступного року продовжить оновлювати техніку комунальних підприємств. Як повідомив віце-мер Валерій Медведовский, планується купити два автопилососи для КАТП-1628, автомобілі для спецкомбінату ритуальних послуг. Також планується придбати для дорожнього ремонтно-будівельного управління дві автовежі і невеликого катка, щоб асфальтувати тротуари.

23.12.2011
 Міський палац культури та палац культури «Кредмаш» запрошують маленьких кременчужан на свої святкові ранки з 26 грудня по 6 січня. Творчий колектив міського палацу кільтури обіцяє захоплюючу виставу-казку під назвою «Назустріч мрії». Дітей чекає також ігрова програма у ялинки «Новорічна хвилина слави». Свята для малюків пройдуть і в ПК «Кредмаш» - з 30 грудня по 6 січня по три сеанси в день. 4 січня тут же відбудеться добродійний утреник для дітей з малозабезпечених сімей.

23.12.2011
 Уже наступного року міський центр ранньої реабілітації дітей–інвалідів, розташований у Крюкові, підпорядковуватиметься області, повідомив віце-мер Віктор Калашник. «Завдяки цьому вдасться вивільнити з міському бюджету близько 1 мільйона 200 тисяч гривень, які витрачаються на утримання центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів, та перерозподілити їх на інші потреби для малозабезпечених кременчужан», – зазначив Віктор Калашник. У самому ж центрі вже давно проходять курс реабілітації діти з особливими потребами не лише з Кременчука, а й з сусіднього Комсомольська і навколишніх районів.

rss