24.02.2012
 В Кременчуці лідери молодіжних організацій закликають не купувати першоцвіти. Акція під назвою «Ми не купуємо першоцвіти!» буде проведена в кінці лютоо – на початку березня в місцях продажу пролісків та інших весняних квітів. Молодь хоче таким чином нагадати людям, що першоцвіти занесені до Червоної книги, і кожен покупець букета стимулює браконьєрів знищувати квіти. Під час акції волонтери розповсюджуватимуть паперові кольорові квіти та листівки із нагадуванням, до чого може призвести безконтрольне знищення першоцвітів. Акцію проводять Молодіжний парламент Кременчука і Комітет молодіжних організацій Кременчука.

24.02.2012
 Традиційний фестиваль «Екстрим-зона» цього року в Кременчуці проведуть влітку - на День Молоді. Про це повідомив заступник міського голови із питань культури, сім’ї та спорту Віталій Малецький. За його словами, зазвичай захід проводиться до дня міста – наприкінці вересня. Проте цього разу його перенесуть у зв'язку з проведенням Євро-2012. Обласний фестиваль «Екстрим-зона» проходить в Кременчуці щорічно, починаючи з 2005 року. Нагадаємо, в Кременчуці до Євро-2012 на площі Незалежності хочуть створити футбольну фан-трибуну, щоб вболівальникам було зручніше спотрегіти за футбольними матчами, що транслуватимуться на великому екрані.

24.02.2012
 29 лютого стартує міський етап 9-го Всеукраїнського однойменного конкурсу-фестивалю, повідомляє прес-служба міськвиконкому. Мета конкурсу - відродження і популяризація цінностей багатодітної української сім'ї, створення умов для усебічного розвитку дітей, збереження народних традицій. Взяти участь можуть талановиті і обдаровані діти з багатодітних і малозабезпечених сімей у віці від 9 до 16 років. Переможці міського етапу братимуть участь в обласному етапі конкурсу в Полтаві, який відбудеться 18 березня. Для участі в міському етапі конкурсу необхідно подати анкету-заявку в міське управління у справах сім'ї, дітей і молоді виконкому до 28 лютого. Телефон для довідок: 2-20-89.

24.02.2012
 Безробітних кременчужанjr будуть соціально адаптувати. У Клубі безробітних, який працює при Кременчуцькому міськрайнному центрі зайнятості стартувала нова програма «Соціальна адаптація жінки в умовах тимчасового безробіття». Програма являє собою цикл, що складається із 7 тренінгів, спрямованих на підвищення самооцінки, зниження стану тривожності, усвідомлення своїх сильних сторін, ресурсів і можливостей, психологічної підтримки учасників групи. Вже відбулася перша зустріч, присвячена темі «Особистість. Формування позитивного Я-образу». Впродовж тренінгу учасниці мали змогу зрозуміти відмінності між поняттями «індивід», «індивідуальність» та «особистість» і ознайомилися з поняттями темперамент, характер, здібності і мотивація.

rss