24.04.2012
 У Кременчуці угнали Lexus RX 350. Інцидент стався сьогодні близько опівдні у центрі міста. Як повідомив старший інспектор із пропаганди та агітації Кременчуцької ДАІ Володимир Кравченко, хозяйка автомобіля каже, що залишила свій автомобіль на вулиці Халаменюка біля будинку № 4 буквально «на пару хвилин», а повернувшись виявила, що машина зникла. Відомо, що Lexus зареєстрований в Світловодську, де проживає і власниця автомобіля. У Кременчуці після заяви про угон, був введений план «Перехоплення». Однак поки дії правоохоронців не принесли бажаного результату. У цьому році це вже другий випадок угону елітної іномарки.

24.04.2012
 За версією видання «Коментарі», Кременчук увійшов до переліку міст з найвищою зарплатою. І піднявся в рейтингу розвитку міст. Діловий тижневик оприлюднив рейтинг розвитку міст в 2011 році. Як сказано в повідомленні прес-служби міськвиконкому, 45 найбільших міст України порівнювали за 25 критеріям, які характеризують демографічну ситуацію і безпеку життя, зайнятість, прибутки і витрати населення, витрати міських бюджетів, розвиток міської інфраструктури. Кременчук зайняв 15-е місце, випередивши великі обласні центри. В порівнянні з минулим роком він піднявся в рейтингу на 3 позиції з 18 на 15 місце. Крім того в повідомленні відзначено, що наше місто увійшло до шестірки міст з найвищою заробітною платою і низьким рівнем злочинності. Додамо, що подібні рейтинги складаються за офіційними, а не за реальними показниками.

24.04.2012
 На Полтавщині міліціонери приторговували коноплями. Як повідомляє прес-служба Полтавської обласної прокуратури, співробітники СБУ затримали «на гарячому», в Лубнах, старшого сержанта міліції - він продав марихуанну. На місці злочину у нього вилучили 2,8 тис грн. Під час слідчих дій було встановлено, що до наркоторгівлі причетний його безпосередній керівник - капітан міліції, начальник сектора боротьби з незаконним обігом наркотиків лінійного відділу міліції на станції «Гребінка». Після проведення обшуків у обох вартових порядку вилучили майже півкіло каннабиса (у перерахунку на суху речовину). Прокуратура порушила кримінальну справу проти міліціонерів. Якщо справа дійде до суда, їм загрожуєвід 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

24.04.2012
 Кременчуцькі підлітки продовжують уходити в «мандри». Днями зникли двоє однокласників:14-річних хлопця і дівчинку - шукали добу. Утікачі ж встигли добратися до Белецьківки і переночувати в лісі. Так підлітки випробовували себе на міцність і трохи не довели до нервового зриву своїх батьків. Після уроків дітиі не повернулися додому. Батьки, оглянувши будинок, помітили, що зникли продукти харчування, декілька сотень гривень і теплі речі. Дзвінки дітям на мобілки не давали результатів – телефони були «поза зоною досяжності». За попередніми даними, у хлопця після турпоходу проблеми із здоров'ям - обпалив руку. З дівчинкою все гаразд. Відповідати за скоєне дітьми доведеться їх батькам, згідно з адмінкодексом. З даними кременчуцької міліції, у квітні було зафіксовано шість випадків уходу підлітків "у мандри". З початку року таких мандрівників вже налічується не менше 15-ти.. В усіх випадках дітей знайшли і повернули батькам.

rss