24.04.2013
 Кременчуцькі депутати звернулися до Президента і в Генпрокуратуру з проханням повернути приватну ТК «Візит» місту. Зокрема, народні обранці підтримали відповідний проект рішення виконкому. У зверненнях до високих чиновників депутати просять «допомогти поверненню міського телебачення територіальній общині, а діям осіб, причетних до його незаконного привласнення і нанесення державі і місту величезного матеріального збитку, дати належну правову оцінку». З 48 присутніх депутатів 41 проект рішення підтримали. Водночас, нардеп Юрій Шаповалов, який був присутній на засіданні сесії зазначив, що вже направив депутатські звернення до Генпрокуратури щодо перевірки законності передачі у власність «Візиту» телевізійної вежі на Молодіжному.

24.04.2013
 Депутати Кременчуцької міськради прийняли безоплатно стадіон ПАТ «Кредмаш» на баланс міста. Після засідання сесії, коментуючи це рішення депутатів, міський голова Олег Бабаєв зазначив, що на його думку якнайкраще було б помінятися стадіонами із університетом: студентам передати «Кредмаш», а місту забрати «Політехнік». Олег Бабаєв також додав, що у планах влади – мати футбольний стадіон на 10 тис глядачів, без бігових доріжок. На стадіоні Політехнік – це можливо зробити, на Кредмаші – такої можливості немає.

24.04.2013
 Псьол перекриють для руху моторних човнів і катерів. Цього зажадав кременчуцький транспортний прокурор Артем Бугаєць від керівників місцевої водної міліції і Укррічморінспекції на міжвідомчій нараді з питань безпеки на водному транспорті. За словами прокурора, рух моторних суден по малих річках заборонений правилами судноплавства, які діють на Полтавщині. Транспортна прокуратура вважає, що контролюючі органи зобов'язані посилити контроль за безпекою на воді. Представники річморінспекції і водної міліції пообіцяли частіше влаштовувати спільні рейди і не давати човнам заходити в Псьол.

24.04.2013
 27 квітня в Кременчуці пройде Великодній ярмарок. Як повідомила начальник міського управління розвитку підприємництва і торгівлі Людмила Жорняк, влада залучить до її проведення якомога більше місцевих виробників. Як і традиційні для Кременчука фермерські ярмарки, Великодня буде проводиться на оптовій базі в районі перехрестя вул. Московської і 60 річчя Жовтня. Ще раз зауважимо, що Великодній ярмарок відбудеться 27 квітня. Режим роботи із 7 ранку до 5-ї години вечора.

rss