24.05.2011
 З настанням купального сезону у кременчуцьких міліціонерів додасться роботи. Як повідомили з міського управління внітршініх справ, розпочато операцію під назвою «Берег». Під пильне око правоохоронців потраплять три найбільші зони відпочинку в Кременчуці – центральний пляж, а також пляжі на Молодіжному і на Раковці. На центральному пляжі буде постійний міліційний пост, на інших – патрульні працюватимуть постійно з 16-ої до 20-ої години. Але, як кажуть у керівництві міськуправління, усе залежатиме від оперативної обстановки на пляжах.

24.05.2011
 Полтавська облдержадміністрація посилює контроль за цінами на основні продукти харчування на всій території області. Контролювати ціни будуть не лише у роздрібних мережах, а також на опті і під час фасування. Як пояснила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк, суб’єкти господарювання, які здійснюють фасування, наприклад, круп чи борошна, не є виробниками, але до складової кінцевого продукту входить вартість упаковки. Отже тепер граничний рівень рентабельності пакування продовольчих товарів, без урахування вартості сировини має становити не вище 4 відсотків. Але головне стосується хліба і борошна.

24.05.2011
 Ще один злочин сексуального характеру у Кременчуцькому районі. Під Кременчуком скоєно згвалтування. Як повідомили у відділі зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, мешканець Комсомольська вмовив 29-річну дівчину допомогти йому розшукати рідного брата, який, начебто, зник. Дівчина без вагань сіла до автомобіля малознайомого чоловіка. Коли авто виїхало за межі села Кобелячок, в лісосмузі чоловік почав чіплятися до дівчини. Потім силоміць витяг її з автомобіля та зґвалтував.

24.05.2011
 В Кременчуці затримали чоловіка за підозрою у розбещенні неповнолітніх. Випадок сам по собі має огидний характер. 22 травня дідусь прогулювався містом зі своєю 7-річною онукою. Чоловік зупинився біля незнайомця, який роздавав рекламні листівки. Заговорили про товар, який пропонувався у листівках. Після розмови незнайомець вирішив допомогти дідусеві перейти на інший бік вулиці і для цього взяв 7-річну дівчинку на руки. Пізніше дитина розповіла, що дядько намагався залізти їй рукою під білизну. Родичі одразу звернулися до міліції. Підозрюваного затримали, а інформація отримала підтвердження.

rss