24.05.2012
 Майже 60 млн грн грошей від держави дісталося Кременчуку цього тижня. Сесія Полтавської обласної ради, що відбулася 23 травня, затвердила розподіл державних субвенцій. Зокрема, Кременчука виділено 9 млн 800 тис грн на завершення будівництва комплексу «дитячий садок-школа» у квт 278. Понад 35 млн грн – на розробку проекту будівництва нового мосту через Дніпро. 5 млн грн – на реконструкцію в Третій міській лікарні і трохи більше 10 млн дісталося Кременчуку за виконання торік плану по податках на прибуток. На що витратити ці гроші, визначать вже депутати Кременчуцької міської ради на пленарному засіданні сесії 29 травня.

24.05.2012
 Кременчуцьку ТЕЦ приватизують. Закон щодо продажу 13-ти із 27 українських ТЕЦ наступного року підтримала Верховна Рада. В уряді розраховують, що продаж ТЕЦ дозволить залучити інвестиції в галузь і швидше перевести їх з газу на вугілля. Водночас, міський голова Кременчука налаштований скептично.Зараз Кременчуцька ТЕЦ – державна власність, яка перебуває в оренді у «Полтаваобленерго. Але наступного року там почнеться «Шоу Бенні Хілла», правди не знайдеш», - цітує Бабаєва «Кременчуцька панорама». На думку кременчуцького мера, приватизація аж ніяк не додає порядку в роботу енергокомпаній. Проте, за розрахунками Міненерго, таким чином Україна зможе заощаджувати близько 6 млрд м куб газу на рік.

24.05.2012
 На Центральному пляжі в Кременчуці цього року зроблять медкаюту. Як повідомив керівник водолазно-рятувальної станції Василь Белоус, її облаштують в приміщенні колишнього пункту прокату. Там перебуватиме медсестра, до якої можна буде звернутися за меддопомогою, наприклад, у разі перегрівання. Можна буде померять тиск, попросити пігулок від головного болю чи зробити первинну обробку рани. В районі ресторану «Афіни» на 1 Занасипу і бару «Поплавок» на Раківці встановлять рятувальні пости. З 1 червня вони повинні почати чергування. Втім, за словами надзвичайників, головними причинами загибелі на воді, як і раніше, залишається купання у нетверезому стані у необладнаних для відпочинку місцях.

rss