24.06.2011
 У Дніпрі погіршала якість води, - про таке заявляє кременчуцька СЭС. Як повідомив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко, у водозаборі відзначається зниження рівнюя кисню, погіршали колір, запах, а також збільшився вміст марганцю і аміаку. У СЕС кажуть, що це пов’язано із цвітінням у дінпровській воді синьо-зелених водоростей. Що це сезонне явище пітвердили і працівники водоканалу. Тому Кременчуцький водоканал пропонує додати у водопровідну воду більше хлору. Одначе не у захваті від цієї ідеї у Кременчуцькій СЕС. Керівник СЕС вимагає змінити методи очистки води - за його словами хлору у водій і так достатньо. Але є проблеми із тупіковими мережами, до яких через погіршення якості води у водозаборі хлор не доходить. Натомість, керівництво водоканалу пообіцяло, що допустимий рівень хлорування води не буде перевищений, а тупікові мережі будуть промивати. Як запевнив заступник міського голови Валерій Медведовський, водопровідна вода у Кременчуці відповідає санітарним і державним стандартам.

24.06.2011
 В Кременчуці активізувалася стихійна торгівля. Таке констатує міська влада. За повідомленням керівника міського управління торгівлі Людмили Жорняк, під час рейдів проведених протягом тижня, тільки на вул. Московській контролери нарахували 80 точок нелегальної торгівлі. Причому, торгують молоком і м’ясом без жодних документів та іншими продуктами, що швидко псуються. Натомість, скаржиться керівник управління торгівлі, кременчуцька міліція не квапиться присікати стихійну торгівлю. Дільничним міліціонерам потрібно теж активізуватися, - зазначила Людмила Жорняк. За її словами, рейди по стихійних ринках будуть продовжені і надалі.

24.06.2011
 Кременчуцька міліція перейшла на посилений режим несення служби. Кременчужанам нагадують, що в Україні діє закон про заборону паління та розпиття спиртних напоїв у громадських місцях. Окрім, звичайно, стаціонарних кафе та ресторанів. Під час проведення святкових масових заходів на площі Перемоги діє ще й заборона на скляну тару. Також торговців суворо попереджають про забору продажу спиртного та сигарет неповнолітнім. Порушників обіцяють нещадно штрафувати. Нагадаю, штраф за куріння та розпиття спритних напоїв у громадських місцях становить від 17 до 85 грн. За продаж пива та сигарет неповнолітнім від 340 до 6 тис. 800 грн.

24.06.2011
 У Кременчуці шукають кандидатури на звання Почесного громадянина міста. У міськвиконкомі нагадують, що прийом пропозицій завершується 30 червня. Обговорення запропонованих кандидатур громадськістю продовжиться впродовж липня - серпня. Разом із тим, на даний час подана лише одна кандидатура. Як повідомила керівник апарату ради Наталія Карпенко, на звання Почесного громадянина подана кандидатура Алли Власової, викладача Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління. Раніше Алла Власова була директором трикотажної фабрики. Зауважимо, що відповідно до зміненого положення, звання почесний громадянин Кременчука тепер присвоюється не щорічно. А раз на п’ять років. Пропозицій чекають за за адресою: площа Перемоги, 2, каб. 102-105 (апарат міськради).

rss