24.07.2013
 Кременчуцька ТЕЦ готова подати гарячу воду в центр міста. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. За їх даними, роботи на тепломагістралях енергетики завершили раніше наміченого графіку. Раніше воду обіцяли включити 28 липня. Як повідомили на кременчуцькій ТЕЦ, поновлювати горчее водопостачання в центрі вже почали. В той же час в міськвиконкомі повідомили, що з 29 липня по 1 вересня енергетики відключать гарячу воду на Молодіжному.

24.07.2013
 Міліція затримала кременчужанина, якого підозрюють в нападі на таксиста. Напередодні в Полтаві міліція затримала кременчужанина Антона, якого підозрюють в нападі на таксиста. За даними прес-служби міськуправління міліції, його доставили в Кременчук — в ізолятор тимчасового змісту, де він дає свідчення. Нагадаємо, двоє кременчужан напали на таксиста, ударили його ножем в шию і викрали машину. Чоловік дивом врятувався. Одного з підозрюваних в нападі правоохоронці затримали.

24.07.2013
 Кременчужанин серед білого дня роззув підлітка. Він зняв з нього кросовки прямо центральній на вулиці міста. Подія сталася 22 липня просто неба на вулиці Леніна. Про це повідомили в прес-службі міськуправління міліції. За їх даними, 19-річний хлопець призначвся, що йому дуже сподобалися кросівки жертви. Ціна кросівок - 650 грн.

24.07.2013
 Купання на Центральному пляжі в Кременчуці Держсанепідслужба забороняти не буде. Про це сказав начальник СЕС Сергій Кузьменко. За його словами, на позаминулому тижні показник забрудненості води лактозопозитивною кишковою паличкою був трохи вищий за норму, а на минулого тижня стався сплеск. — При нормі 5000 од/літр, фахівці зареєстрували — 70 тис одиниць. Втім повторний аналіз 23 липня показав, що зараз менше допустимого вмісту. Поступове зменшується і вміст марганцю у Дніпрі. Цьому сприяли дощі.

rss