24.09.2012
 У Кременчуці випустили «діамантову» закочувальну машинку. «Кредмаш», де окрім дорожніх машин випускають і споживчі товари, видав «на гора» 10-мільйонний екземпляр закочувальної машинки. Спеціально до цієї події, звичайну закочувальну машинку оздобили під золото та діаманти - вийшов ексклюзивний сувенір. За словами директора цеху товарів народного споживання Олександра Прасола: фактично кожен 4-й житель України (включаючи немовлят) користується їх продукцією. Втім, це, звичайно, умовні підрахунки, адже закочувальні машинки йдуть на експорт в Прибалтику, Росію, Казахстан - Але напевно кременчуцька закочувальна машинка є або була в кожній українській сім'ї, - кажуть на Кредмаші і дуже цим пишаються.

24.09.2012
 Кременчужани назбирали бігом 73 тис. грн для лікарень. 22 вересня у Кременчуці відбулася благодійна акція «Пробіг із вірою в серці». Вже вдруге наше місто долучилося до проведення такого заходу з метою допомоги новонародженим кременчужанам із вадами здоров’я. Організаторами акції «Пробіг із вірою в серці» стала фірма «Данон», повідомили у прес–службі міськвиконкому. За попередніми підрахунками, цього року близько 3 тисяч людей стало учасниками пробігу. Серед нихучні та студенти кременчуцьких шкіл і вишів, вихованці спортивних шкіл і секцій міста, ветерани спорту, пересічні кременчужани. До благодійного пробігу також приєдналися представники інваспорту Кременчука. А підсумком акції «Пробіг із вірою в серці» став сертифікат на придбання такого потрібного апарату штучної вентиляції легенів для новонароджених. Документ вручив директор ПАТ «Міськмолокозавод» Руслан Вдовенко головному лікарю Міського пологового будинку Ярославу Прокопчуку.

24.09.2012
 Депутати Кременчуцької міської ради на сесії, що відбудеться завтра, 25 вересня, мають проголосувати за виділення ще двох земельних ділянок під забудову доступного житла. Планується, що під забудову виділять дві земельні ділянки: по провулку Героїв Бреста (на місці колишнього звалища в районі будинків 79 та 83) та на вулиці Красіна (поблизу гуртожитку «Укртранснафти»). За роз’ясненнями щодо придбання житла у рамках державної програми «Доступне житло» звертайтесь до відділу обліку та розподілу житлової площі за адресою: вул.Шевченка,38 (тел. 2-02-84) та у «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (тел. 79-60-33). Крім того, серед консультантів соціальної ініціативи «Доступне житло» є й банківські установи: «Ощадбанк» і «Укргазбанк».

24.09.2012
 У Кременчуці під потяг потрапив 21-річний хлопець. Трагедія сталася 23 вересня близько години ночі на залізничному вокзалі в Крюкові. Про це повідомляють в облуправлінні МНС. Хлопця доставили в реанімаційне відділення 3-ої міської лікарні з політравмою. Медики оцінюють його стан як важкий. За словами Кременчуцького транспортного прокурора Вадима Кохно, нещасний випадок стався на залізничних коліях на станції Маламівка (район розвороту автобуса №9). Побачивши чоловіка, що стояв між шляхів, машиніст застосував екстрене гальмування. Проте зіткнення уникнути не вдалося. У прокуратурі відзначають, що зараз проводиться перевірка дій бригади потягу.

rss